۳ Extentions برای جستجوی امن در Chrome

Chrome Extentions - WOT or Web Of Trust

اینترنت محلی است که تهدیدات شدید امینتی بسیاری در آن وجود دارد. میلیون ها سایت وجود دارند که با تروجان ها و ویروس ها منتظر حمله به کامپیوترها و سرقت اطلاعات هستند. ویژگی های جدید مرورگر کروم با عنوان جستجوی امن، وب سایت هایی که به نوعی دارای تهدیدات امنیتی هستند را مسدود می کند. مرورگر کروم همیشه دارای یک ویژگی اضافی بسیار عالی برای کاربران است.

در این پست ۳ Extention کروم را برای شما معرفی می کنیم. با استفاده از این Extention ها زمانی که شما از یک سایت دیدن می کنید و آن سایت دارای تهدید امنیتی است، مرورگر کروم به شما هشدار خواهد داد.

WOT or Web Of Trust:

این افزونه یکی از ابزارهای مفید برای گشت و گذار اینترنتی مطمئن است. توسط لینک زیر می توانید این افزونه را دانلود کنید. برای دانلود باید از VPN استفاده کنید.

دانلود: WOT or Web Of Trust

 

McAfee Site Advisor:

این Extention از بانک اطلاعاتی سایت McAfee برای پیدا کردن تهدیدات امنیتی استفاده می کند. در صورت پیدا کردن یک تهدید امنیتی به صفحه SiteAdvisor تغییر مسیر (Redirect) خواهد داد و توضیحات کاملی از آن تهدید امنیتی را در اختیار شما قرار می دهد.

Chrome Extentions - McAfee Site Advisor

دانلود: McAfee Site Advisor

 

Norton Safe Web:

این Extention با استفاده از بانک اطلاعاتی Norton Safe Web یک رتبه را دریافت می کند. توجه داشته باشید که این Extention توسط Symantec عرضه نشده است.

Chrome Extentions - Norton Safe Web

اگر شما از Extention های امنیتی دیگری استفاده می کنید لطفا در بخش نظرات معرفی کنید.

 


Comments are closed.