مشکلی کوچک به نام ZinkWink

ZinkWink

به این مطلب هنوز در وب سایت های فارسی زبان پرداخته نشده است. مطلبی که عنوان شده بر اساس تجربه شخصی خودم به دست آمده است. چند روز پیش موقعی که داشتم با Internet Explorer 9 کار میکردم یک Add-on رو نصب کردم و مشکل از همان جا شروع شد.

بعد ازنصب متوجه شدم که موقع کار با IE بعد از مشاهده هر وب سایتی Redirect میشم به صفحه ZinkWink.com. یکم تو وب سایت های خارجی جستجو کردم اما اونجا هم اشاره خوبی به این موضوع نشده بود. حتی اشاره نکرده بودن که مربوط به یک Add-on هست. این Add-on موقع بازکردن IE به شما پیشنهاد می شود تا نصب کنید. اسمش Corsair هستش. اگه این مشکل هم برای شما پیش اومده به قسمت Add/Remove ویندوز رفته و از لیست برنامه های نصب شده حذفش کنید.

حذف ZinkWink

باید توجه کنید که با اینکه به نوعی یک Malware هست اما به روزترین آنتی ویروس ها هم نمی توانند تشخیص دهند. من با Microsoft Security Essential و Nod32 امتحان کردم. تنها راه حذف از لیست برنامه ها می باشد. البته از طریق رجیستری ویندوز هم می شود. برای انجام این کار به آدرس زیر بروید و کلید Config_xml را حذف کنید:

HKEY_CURRENT_USER > Software > Software > Corsair


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

10 Responses

 1. خداوند خیر دهد به شما انشاء الله یک در دنیا صد در آخرت.
  هزار بار تو این سایت های خارجی گشتم اما همشون چرت و پرت می گفتند و فقط میخواستند آدم رو بچاپند به خصوص سایت های مربوط به آنتی ویروس ها.
  اما این روشی که شما گفتید مجانی بدون دردسر و سریع .
  بازهم خداوند به شما خیر دهد

 2. سلام
  آقای خیری واقعا دستتون درد نکنه
  من هم تو سایتهای لاتین خیلی گشته بودم و هیچ کدوم مشکل رو حل نکرده بود اماامروز همین چند خط ساده ولی فوق العاده شما مشکل منو که واقعا اعصابم رو هم به هم ریخته بود حل کرد.
  دست مریزاد و خدا خیرت بده.

 3. تبادل لینک
  سایت شما ثبت شد لطفا من رو با نام معمار سبز لینک کنید

 4. سلام لینک شما ثبت شد .من رو با اسم جمع آوری مقالات و جزوه های مفید در سطح کاردانی و کارشناسی لینک کنید. حتما از وب هم استفاده خواهیم کرد .با تشکر

 5. سلام دوست عزیز

  ممنون از اینکه اومدید

  با کمال میل لینکتون کردم

 6. سلام
  شما با افتخار لینک داده شدید
  وبلاگ منو با اسم··••●مــوعود ادیـان●••·· لینک بدید
  موفق باشید
  یا حق

 7. مشکل حل شد.ممنون