معرفی ۵ نرم افزار Desktop Recorder برای ویندوز ۷

5 نرم افزار Desktop Recorder برتر برای ویندوز 7

حتما شما هم نیاز پیدا کرده اید که بعضی مواقع از Desktop فیلمبرداری کنید یا عکس بگیرید. در این پست ۵ نرم افزار رایگان و کم حجم برای فیلمبرداری از Desktop را معرفی می کنم.

CamStudio: یک نرم افزار رایگان و Open Source می باشد. به کمک این نرم افزار می توانید از Desktop فیلمبرداری کنید و آن را در فرمت AVI و SWF ذخیره کنید. برخی از خصوصیات این نرم افزار عبارتند از:

- Highlight کردن اشاره گر موس

- ضبط و اضافه کردن موسیقی به فیلم

- ذخیره فایل ویدئویی در فرمت AVI

- قابلیت ذخیره در قالب فایل فلش (SWF)

- پخش فایل های AVI (به عنوان پلیر)

- پشتیبانی از یک Webcam

 

Free Screen Recorder: یک ابزار رایگان که قابلیت فیلمبرداری از تمامی قسمت های Desktop را داراست. مهم ترین خصوصیات این نرم افزار عبارتند از:

- پشتیبانی کامل از میکروفن

- قابلیت ذخیره فایل های ویدئویی در قالب AVI

- رابط گرافیکی کاربرپسند

- قابلیت تنظیم و پیکربندی Codec صوتی و تصویری برای فایل های ساخته شده

Free Screen Recorder

Jing: از محصولات شرکت TechSmith  می باشد. از مهمترین خصوصیات این نرم افزار قابلیت Upload مستقیم فایل های ویدئویی بر روی Twitter, FTP و Flickr و همچنین رابط گرافیکی مناسب می باشد.

Jing Video Recorder

Nepflex: این نرم افزار ۹۷۸KB بیشتر حجم ندارد و به شما کمک می کند به راحتی از Desktop فیلمبرداری کنید. همینطور به شما این امکان را می دهد تا نقاطی که کاربر کلیک کرده است را Label گذاری کنید.

Nepflex Screen Recorder


Screenpresso: این نرم افزار رایگان به شما این امکان را می دهد تا فایل های ویدئویی از Desktop ایجاد، ویرایش و ذخیره کنید. مهم ترین قابلیت این نرم افزار Upload مستقیم فایل های ویدئویی ساخته شده بر روی شبکه های اجتماعی می باشد.

Screenpresso


Comments are closed.