دسترسی به Gmail به صورت آفلاین

دسترسی به Gmail Offline

امروز قصد دارم برنامه ای را با عنوان Offline Google Mail معرفی کنم. به کمک این برنامه جالب و شگفت انگیز شما می توانید بدون متصل شدن به اینترنت به Gmail خود دسترسی داشته باشید.

اجازه بدید یک مثال بزنم. فکر کنید شما وارد حساب Gmail خودتان شده اید و ایمیل های مهمی برای شما آمده است که باید به برخی از آنها پاسخ دهید. اما به طور ناگهانی ارتباط شما با اینترنت قطع می شود. حالا سوال این است چگونه می توان به صورت آفلاین به Gmail دسترسی داشت؟ Offline Gmail برای حمایت از دسترسی آفلاین ساخته شده است. شما می توانید به کمک این برنامه و بدون نیاز به اینترنت ایمیل های خود را بخوانید، پاسخ دهید، جستجو و آرشیو کنید. نحوه کارکرد این برنامه کاربردی به این صورت است که پس از اولین اجرا، برنامه شروع به همزمان سازی پیام ها می کند. البته در این مرحله شما نیاز دارید که به اینترنت متصل باشید. سپس با هر بار وصل شدن به اینترنت این برنامه به طور خودکار به Gmail وصل شده و خود را به روز رسانی می کند.

نیازی به گفتن نیست که شما باید از مرورگر Chrome برای استفاده از این برنامه استفاده کنید.

نصب Gmail Offline:

برای نصب Gmail Offline نیاز به انجام کار خاصی ندارید. فقط کافی است که به وب سایت Chrome store مراجعه و برنامه مورد نظر را پیدا کنید. سپس آن را به مرورگر خود اضافه کنید. برای پیدا کردن این برنامه به زبانه “Apps” در بخش پیش فرض مرورگر بروید. (شکل زیر)

نصب Gmail Offline

این برنامه به عنوان یک افزونه بر روی مرورگر شما نصب خواهد شد. بعد از نصب برنامه، با استفاده از همین برنامه وارد حساب Gmail خود شوید. در سمت Client این برنامه، تمامی ایمیل های شما در Temporary کامپیوتر ذخیره می شوند تا بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

دانلود: Offline Google Mail


Comments are closed.