حافظه فلش تان را از طریق قفل گذاری حفاظت کنید

حافظه فلش تان را از طریق قفل گذاری حفاظت کنید

همان طور که می دانید حافظه های فلش روشی ساده و سریع برای انتقال اطلاعات بین سیستم های مختلف می باشند. اما در نظر بگیرید این سادگی استفاده از آن ها پیامدهایی را نیز به همراه دارند. به طور مثال اگر شما درایو USB تان را گم کنید به همین سادگی نیز اطلاعات مهم تان را نیز در معرض افشا شدن قرار داده اید.

حال شما می توانید اطلاعات حافظه فلش تان را از طریق رمز گذاری محافظت کنید و تمام چیزی که برای این کار نیاز دارید دانلود و نصب برنامه ای کاربردی و رایگان در بخش انتهای مطلب است.

بعد از آغاز عمل نصب کادری همانند شکل زیر برایتان نمایان می شود که از شما در مورد متصل بودن فلش به سیستم سوال می پرسد که بعد از متصل کردن حافظه به سیستم، عملیات مربوط به نصب تنظیمات امنیتی بر روی فلش تان آغاز می شود و برنامه به صورت اتوماتیک فلش تان را تشخیص و همچنین اطلاعاتی نظیر جزئیات مربوط به فلش، فضای خالی و اطلاعات درایو را شناسایی می کند.

بعد از مرحله شناسایی، برنامه مربوطه اطلاعات موجود بر روی حافظه فلش تان را پاک می کند پس توجه داشته باشید در هنگام انجام این کار اطلاعات مهمی بر روی فلش ذخیره نشده باشد.

حافظه فلش تان را از طریق قفل گذاری حفاظت کنید

بعد از پایان مراحل نصب از شما وارد سازی رمزی را همانند شکل فوق به منظور قفل گذاری بر روی حافظه فلش درخواست می شود که شما می توانید کاراکترهایی را نیز به منظور یادآوری پسورد برای خودتان در نظر بگیرید و سپس بر روی OK کلیک کنید. لازم به ذکر است نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی این برنامه موجود می باشد و بر روی سیستم عامل هایی نظیر XP، ویستا، ویندوز ۷ و ویندوز ۸ قابل اجرا است.

Download USB Flash Security

رمز فایل: www.hinetwork.ir


Comments are closed.