سه روش برای ساده سازی و سرعت بخشیدن به عمل کپی فایل ها

سه روش برای ساده سازی و سرعت بخشیدن به عمل کپی فایل ها

همان طور که همه ما می دانیم ساختار سیستم به منظور انجام عمل انتقال اطلاعات در ویندوز بسیار کند است و معمولا زمان بسیاری برای جا به جایی اطلاعات صرف می شود و این زمان برای فایل هایی با حجم بالا چندین برابر می شود. قصد ما نیز در ارائه این مطلب معرفی سه ابزار قدرتمند در این زمینه است که به منظور ساده سازی و در حین حال سرعت بخشیدن به عمل انتقال اطلاعات ایجاد شده اند.

شما با بهره گیری از این ابزارها می توانید سرعت انتقال، توقف و مدیریت فایل ها، مشاهده تصویری عمل انتقال، کپی لیستی که نیاز به ویرایش دارند حتی در حین انجام عمل کپی، مشاهده خطاهای دریافتی، ذخیره و بارگذاری لیست جدید و… را تجربه کنید.

TeraCopy:

TeraCopy

TeraCopy شما را قادر می سازد تا اطلاعات تان را به راحتی و با سرعت بالایی کپی کنید و یا انتقال دهید. همچنین برای این عمل گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد که ابزار کپی-انتقال مربوط به ویندوز از آن ها پشتیبانی نمی کند. به عنوان مثال این ابزار فایل های معیوب را بدون اینکه در انتقال دیگر فایل ها لطمه ای وارد سازد متوقف می سازد. همچنین از بافری قدرتمند به منظور انتقال اطلاعات از دو رسانه فیزیکی جداگانه پشتیبانی می کند. TeraCopy بعد از نصب اولیه بر روی سیستم شما به حالت پیش فرض ویندوز در نمی آید و شما می توانید از آن با کلیک راست بهره گیرید و در صورت تمایل می توانید آن را به صورت پیش فرض یا همان Default نیز تنظیم کنید.

Download TeraCopy

SuperCopier:

SuperCopier

SuperCopier نیز نرم افزاری دیگر در زمینه مدیریت انتقال اطلاعات می باشد که به سادگی و سرعت بخشیدن به عمل انتقال کمک می کند. لازم به ذکر است SuperCopier بر خلاف TeraCopy به محض نصب اولیه بر روی سیستم به صورت پیش فرض عملیات کپی و انتقال اطلاعات سیستم را در دست می گیرد. از ویژگی های آن نیز علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی های برنامه قبلی می توان به پیشرفته بودن صفحه نمایش انجام عملیات انتقال اطلاعات اشاره نمود.

Download SuperCopy

FastCopy:

FastCopy

FastCopy ابزاری قدرتمند در زمینه کپی و حذف سریع نرم افزارهای موجود بر روی ویندوز می باشد به گونه ای که می تواند عمل کپی-حذف فایل های یونی کد و فایل هایی با مسیر حداکثر ۲۶۰ بایت را انجام دهد.

Download FastCopy

رمز فایل ها: www.hinetwork.ir


Comments are closed.