چگونگی هک پسورد به کمک یک حافظه Flash

همان طور که می دانید ویندوزها برای راحتی کار، اکثر پسورد های مربوط به حساب هایی که روزانه با آن ها سرو کار داریم را ذخیره می سازند این پسورد های ذخیره شده می توانند شامل پسورد های برنامه هایی نظیر نرم افزار های چت (MSN, Yahoo, AOL, Windows messenger و…) ، مرورگرها (IE and Firefox,Chrome و…) و… باشند.
در ادامه با برنامه هایی آشنا می شوید که می توانید به وسیله آن ها و یک درایو usb برنامه جاسوسی پسورد خودتان را بسازید. شما به تمام برنامه های زیر برای این کار نیاز دارید:

۱- MessenPass:
وظیفه آن شکار پسورد های مربوط به برنامه های محبوب مانند MSN Messenger, Windows Messenger, Yahoo Messenger, ICQ Lite 4.x/2003, AOL Instant Messenger provided with Netscape 7, Trillian, Miranda, and GAIM می باشد.

Download MessenPass

2- Mail PassView:
پسوردهای مربوط به برنامه های فرستادن ایمیل مانند Outlook Express, Microsoft Outlook 2000 , Microsoft Outlook 2002/2003 (POP3, IMAP, HTTP and SMTP Accounts), IncrediMail, Eudora, Netscape Mail, Mozilla Thunderbird, Group Mail Free این را پیدا می کند. این برنامه همچنین می تواند پسوردهای حساب های پر طرفدار ایمیل نظیر HotMail, Yahoo!, Gmail را نیز در صورت استفاده از برنامه های اصلی آنها، کشف کند.

Download Mail PassView

3- IE Passview:
این ابزار کوچک ویژگی پیدا کردن پسورد های ذخیره شده در مرورگر Internet Explorer را بر عهده دارد که از جدید ترین نسخه IE نیز پشتیبانی می کند.

Download IE Passview

4- Protected Storage PassView:
وظیفه کشف گذرواژه های مربوط به حافظه های محافظت شده نظیر تمامی پسوردهای IE, پسورد سایت های محافظت شده مثل MSN Explorer و غیره را بر عهده دارد.

Download Protected Storage PassView

5- PasswordFox:
PasswordFox ابزاری کوچک ولی کارآمد برای ذخیره سازی نام کاربری و گذرواژه مربوط به حساب های ذخیره شده در مرورگر Firefox می باشد.

Download PasswordFox

اینک زمان آموزش گام به گام ایجاد ابزار جاسوسی فرا رسیده است:
” توجه داشته باشید در حین انجام این اعمال، آنتی ویروس موجود در سیستم تان غیر فعال باشد ”

۱- در ابتدا تمام نرم افزارهای توضیح داده شده فوق را دانلود کرده و فایل های اجرایی آن ها یعنی exe. ها را درون فلش تان کپی کنید. به عبارت دیگر فایل های mspass.exe, mailpv.exe, iepv.exe, pspv.exe and passwordfox.exe باید در حافظه فلش تان موجود باشند.

۲- یک Notepad ایجاد کرده و کد زیر را در آن تایپ کنید:

بعد از ذخیره Notepad نام آن را به autorun.inf تغییر دهید و یک نسخه از آن را درون فلش کپی کنید.

۳- Notepad دیگری ایجاد کرده و دستورات زیر را در آن تایپ کنید:

بعد از ذخیره، نام آن را به launch.bat تغییر دهید و کپی آن را به فلش تان منتقل کنید.

بعد از انجام تمام مراحل فوق ابزار جاسوسی شما آماده است که می توانید از آن با توجه به نکات زیر در هر سیستمی برای استخراج پسورد های ذخیره شده استفاده کنید. (برای حرفه ای تر شدن کار می توانید فایل های موجود در فلش تان را به حالت Hidden در آورید!)

- حافظه فلش را به سیستم قربانی متصل کرده و در پنجره pop-up (پنجره pop-up به دلیل وجود فایل autorun در فلش می باشد) اولین گزینه یعنی Perform a Virus Scan را انتخاب کنید.

- اکنون تمام برنامه هایی که از قبل برای ساخت ابزار جاسوسی در فلش ذخیره نموده ایم به اصطلاح در پس زمینه سیستم شروع به کار کرده و بعد از چند ثانیه تمام پسورد های موجود را در TXT. یعنی یک فایل متنی در فلش تان ذخیره می کند.

- بعد از Remove کامل فلش از سیستم شاهد فایل متنی همراه با لیست کاملی از اطلاعات آن سیستم در فلش می باشید.

لازم به ذکر است این روش هک در سیستم عامل های Windows 2000, XP Vista و ۷ کاربرد دارد.
” این آموزش صرفا جهت دانستن نحوه هک پسورد به وسیله یک درایو usb می باشد و هر گونه سوء استفاده از این مطلب به عهده خود فرد است”

رمز فایل ها : www.hinetwork.ir


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

 1. واقعا از تون متشکرم چه روش اسان و خوبی بود
  خیلی راحت اجراشد
  باتشکر

 2. سلام
  زمانی که تمام این کارها را انجام دادم وقتی که فلش رو میزنم به سیستم خودم هیچ پیغامی مبتی بر perform a virus scan به نشان داده نمیشود
  و من مجبورن دستی برنامه launch.bat را اجرا کنم
  چه کار باید کرد؟