دانلود و نصب برنامه SkyDrive بر روی کامپیوتر

برنامه SkyDrive Client منتشر شد و شما می توانید هم اکنون آن را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. این برنامه شما را قادر می سازد تا بتوانید از طریق دسکتاپ حساب SkyDrive خود را به راحتی مدیریت کنید. SkyDrive Client با سیستم عامل های (Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8, Windows Server (SP2 و Windows Server R2 سازگار است.

دانلود و نصب برنامه SkyDrive بر روی کامپیوتر

با نصب برنامه SkyDrive بر روی کامپیوتر شما قادر خواهید بود تا به راحتی فایل ها را به حساب اسکای درایو خود آپلود کنید. مایکروسافت ۷ گیگ فضای رایگان را به تمام کاربران اختصاص می دهد اما برای افزایش این فضا شما باید هزینه ای را پرداخت کنید. از ویژگی های برنامه SkyDrive Client می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. آپلود فایل ها و پوشه ها

۲. دسترسی به فایل ها از طریق دسکتاپ

۳. ۷ گیگ فضای رایگان

۴. حداکثر ۲ گیگ حجم هر فایل

۵. برنامه SkyDrive در ۱۰۶ زبان موجود است.

نصب و راه اندازی برنامه بسیار راحت است. ابتدا برنامه SkyDrive را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

Download SkyDrive for Windows

پس از اتمام مراحل نصب SkyDrive کافی است برنامه را اجرا کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات مربوط به حساب کاربری Windows Live خود فایل ها و پوشه های خود را در Cloud آپلود کنید.

دانلود و نصب برنامه SkyDrive بر روی کامپیوتر

به طور پیش فرض برنامه SkyDrive در مسیر C:\Users\UserName\SkyDrive قرار می گیرد که شما می توانید در زمان نصب برنامه این مسیر را تغییر دهید. بعد از نصب برنامه پوشه SkyDrive در قسمت Favorites ویندوز اکسپلورر قابل مشاهده می باشد. برنامه SkyDrive Client به همراه ویندوز اجرا می شود و شما می توانید از طریق راست کلیک بر روی آیکن برنامه در System tray به گزینه های مختلف SkyDrive دسترسی داشته باشید.

دانلود و نصب برنامه SkyDrive بر روی کامپیوتر

برنامه SkyDrive Client برای Windows Phone، Mac OS X Lion و iOS موجود است. اگر شما از ویندوز ۸ استفاده می کنید می توانید از App مخصوص رابط کاربری Metro هم استفاده کنید.


Comments are closed.