تبدیل گوشی اندروید به ماوس و کیبورد وایرلس

تبدیل گوشی اندروید به موس و کیبورد وایرلس

همان گونه که می دانید تا کنون ترفندهای زیادی را نظیر استفاده از گوشی اندروید به عنوان یک مودم وایرلس و یا آموزش چگونگی تبدیل گوشی اندروید به یک وب کم و… را به منظور شناخت و استفاده بهتر از گوشی های اندروید ارائه کرده ایم. در این مطلب نیز می خواهیم شما را با یکی دیگر از ترفندهای کاربردی گوشی اندروید آشنا سازیم به گونه ای که شما با بهره گیری از آن می توانید یک ماوس و یا کیبورد بی سیم داشته باشید.

با استفاده از این روش شما می توانید به راحتی و بدون خرید یک صفحه کلید و یا یک ماوس بی سیم جدید برای لپ تاپ از گوشی اندروید خود به منظور این کار بهره گیرید. برای انجام این کار تنها کافی است ابزار AndroMouse را بر روی گوشی و کامپیوتر خود نصب کنید.

بعد از نصب برنامه بر روی کامپیوتر و گوشی تان، برنامه مربوطه به صورت اتوماتیک بر روی کامپیوتر اجرا شده و تنظیمات مربوطه را انجام داده و آدرس سرور محلی را پیکربندی می کند.

پیکربندی تنظیمات

بعد از پایان عملیات پیکربندی برنامه را بر روی گوشی خود اجرا کرده و گزینه WiFi را همانند شکل زیر به منظور تبدیل گوشی به ماوس بی سیم انتخاب کنید. بعد از انجام این کار IP نمایان شده در مرحله قبل را به صورت دستی در این قسمت وارد سازید، برای انجام این کار همچنین می توانید با انتخاب گزینه detect automatically کار جستجو و یافتن خودکار IP را به گوشی واگذار سازید.

انتخاب گزینه Wifi

بعد از انجام صحیح مراحل فوق می توانید هم اکنون از گوشی خود به عنوان یک ماوس بی سیم استفاده کنید به گونه ای که با انجام عمل درگ توسط دو انگشت می توانید اشاره گر ماوس را هدایت سازید.

استفاده از گوشی به عنوان یک ماوس بی سیم

برنامه AndroMouse در دو نسخه کامل و رایگان عرضه شده است که در نسخه کامل آن علاوه بر ویژگی استفاده از ماوس و صفحه کلید بی سیم ویژگی های دیگری نظیر Speak to type, Media Remote, File Browser, Power remote Shutdown, hibernate, log off, restart و… وجود دارد.

Download AndroMouse Desktop App

Download AndroMouse Android App


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. سلام
    ظاهرا برنامه خوبیه ولی من نتونستم برنامه رو دانلود کنم اگه لینک دانلودش را بذارید ممنون میشم
    لینک هایی که گذاشتید یکیش کار نمیکنه و اون یکی هم نیاز به ثبت نام داره
    موفق باشید