فروشگاه ویندوز ۸ به ۳۸ بازار گسترش یافت

فروشگاه ویندوز 8 به 38 بازار گسترش یافت

کاربران ویندوز ۸ با استفاده از Windows Store قادرند تا در طیف وسیعی از برنامه ها، App مورد نظر خود را جستجو و دانلود کنند.

علاوه بر اینکه تعداد بسیار زیادی از برنامه های Windows Store رایگان هستند، یکسری از برنامه ها هم باید خریداری شوند. قیمت این برنامه ها در محدوده ۰.۹۹ تا ۹۹۹ دلار می باشد که در ابتدا مایکروسافت ۳۰ درصد از هزینه فروش برنامه را برای خود بر می دارد و بقیه به حساب سازنده و توسعه دهنده آن برنامه واریز می شود. البته زمانی که فروش برنامه به ۲۵.۰۰۰ دلار برسد سهم مایکروسافت به ۲۰ درصد کاهش خواهد یافت.

تا قبل از این Windows Store از ارسال برنامه توسط توسعه دهندگان در ۵ کشور فرانسه، آلمان، هند، ژاپن و آمریکا پشتیبانی می کرد. اما تعداد این کشورها با اضافه شدن ۳۳ کشور جدید به عدد ۳۸ رسید. البته هنوز ایران به علت تحریم در میان این کشورها قرار ندارد. متاسفانه حتی در لیست کلی کشورها که قادرند از Windows Store استفاده کنند نام ایران وجود ندارد. شما می توانید در زیر لیست ۳۳ کشور جدید را مشاهده کنید:

Australia, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Chile, China, Columbia, Czech Republic, Denmark, Finland, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Israel, Italy, Korea, Luxembourg, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Russia, Singapore, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, and United Kingdom.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Responses

 1. حالا کسی یه راهی نمی دونه تا من بدبخت بتونم از apps store دانلود کنم؟
  یکی کمکم کنه!

 2. فعلا من هر راهی به ذهنم رسید آزمایش کردم نشد . دوستان اگه راهی میدونن بگن ما هم استفاده کنیم

 3. خوشبختانه تو نسخه RC به جمع تحریم شدگان اضافه شدیم :)

 4. برای دانلود از استور باید با و. پـــ ان وصل شین
  پرو*# فایر هم نباید نصب باشه
  اگه نصب کرده باشین دیگه راهی نداره
  باید ویندوز رو ریفرش نین یا دوباره از اول نصب کنین