هک نرم افزار و استفاده از ویژگی آزمایشی آن برای همیشه!

هک نرم افزار و استفاده از ویژگی آزمایشی آن برای همیشه!

در این مطلب نحوه استفاده دائم از برنامه های نسخه Trial را به شما آموزش می دهیم. بسیاری از ما با برنامه هایی که در مدت زمان محدودی استفاده می شوند و به عبارتی آزمایشی هستند کار کرده ایم. همان طور که می دانید این برنامه ها در مدت زمان تعیین شده به طور مثال بعد از ۳۰ روز از کار می افتند و دیگر کار با آن ها مگر خرید نسخه اصلی شان غیر ممکن است که ما در این مطلب ترفندی برای نحوه کار آن ها به عبارتی برای همیشه! را توضیح می دهیم.

قبل از آموزش هک این گونه نرم افزارها با مقدمه ای در مورد چگونگی کارکرد برنامه های آزمایشی آشنا می شویم:
وقتی این گونه نرم افزارها را برای اولین بار در سیستم نصب می کنیم جزئیات مربوط به زمان و تاریخ نصب آن ها در رجیستری ویندوز ثبت می شود و به عبارتی این کار باعث می شود در هر بار اجرای برنامه مربوطه، برنامه تاریخ اجرای برنامه (تاریخ فعلی سیستم) را با زمانی که در رجیستری ثبت شده مقایسه می کند تا اگر مدت کارکرد برنامه به اتمام رسیده باشد اجرای دوباره برنامه را متوقف کند. با این حال نمی توان تنها با تغییر دادن دستی زمان سیستم به این کار دست پیدا کرد بلکه ما در این جا ابزار کوچکی به نام RunAsDate را معرفی می کنیم.

این ابزار کوچک که نام دیگر آن هسته API نیز می باشد به ما این امکان را می دهد که زمان فعلی سیستم (GetSystemTime, GetLocalTime, GetSystemTimeAsFileTime) را به زمان دلخواه مان تغییر دهیم. لازم به ذکر است این برنامه در سیستم عامل های Windows 2000, XP, 2003, Vista و ۷ قابل به استفاده است.

شما می توانید این برنامه (نسخه ۳۲ و ۶۴ بیتی) را از لینک انتهای مطلب دریافت کنید. برای استفاده صحیح از برنامه به منظور استفاده همیشگی از این گونه برنامه ها نکات زیر را در نظر بگیرید:
- ساعت و تاریخ برنامه را در نصب اولیه آن یادداشت کنید.
- دقت کنید بعد از پایان دوره اول برنامه (expire) برنامه را با ابزارمعرفی شده یعنی RunAsDate اجرا کنید.
- اگر بعد از پایان رسیدن دوره اجرای برنامه آن را مستقیما و بدون برنامه مذکور اجرا کنید، ممکن است این هک برای مدت طولانی پاسخ گو نباشد!
- برای امنیت بیشتر سعی کنید تاریخ یک روز قبل از تاریخ انقضا برنامه را در RunAsDate وارد کنید به طور مثال اگر تاریخ پایان انقضا jan 30 2012 بود شما تاریخ jan 29 2012 را در برنامه وارد کنید.

Download RunAsDate

رمز: www.hinetwork.ir


Comments are closed.