المپیک ۲۰۱۲ لندن را آنلاین مشاهده کنید

المپیک ۲۰۱۲ از ۲۷ جولای تا ۱۲ آگوست در لندن برگزار می شود و ۱۰ روز تا شروع مسابقات باقی مانده است. مسابقات المپیک به صورت مستقیم از طریق تلویزیون پخش می شود اما اگر شما در مسافرت هستید و یا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به ۴ روش مسابقات المپیک را آنلاین مشاهده کنید. در اینجا ۴ سایت که آخرین ویدئوهای مربوط به مسابقات المپیک ۲۰۱۲ لندن را ارائه می دهند را معرفی می کنم.

صفحه رسمی المپیک در سایت یوتیوب:

شما می توانید از طریق محبوب ترین سایت پخش آنلاین ویدئویی “یوتیوب” مسابقات را به صورت زنده مشاهده کنید. ۶۴ کشور قادر به مشاهده ویدئوهای یوتیوب می باشند. تمام مسابقات، مصاحبه ها و رویدادهای المپیک ۲۰۱۲ لندن به صورت ۲۴ ساعته در سایت یوتیوب قابل مشاهده است.

صفحه رسمی پخش آنلاین بازی های المپیک لندن در یوتیوب

المپیک 2012 لندن را آنلاین مشاهده کنید

CTV Olympics:

این سایت ویدئوها و اخبار مربوط به المپیک لندن را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته این سایت به طور اصلی برای مردم کانادا سرویس دهی می کند اما مردم همه کشورها می توانند از آن استفاده کنند. همچنین اخبار مربوط به مصاحبه ها و آنالیز بازی ها را هم می توانید از طریق آدرس اصلی سایت CTVOlympics.ca بدست آورید.

المپیک 2012 لندن را آنلاین مشاهده کنید

NBC Olympics:

شما می توانید از طریق سایت NBC Olympics به ویدئوها و مصاحبه های المپیک لندن دسترسی داشته باشید. همچنین این سایت به صورت کامل رویدادهای المپیک لندن را بازتاب می کند. این سایت به طور اصلی برای کاربران کشور آمریکا طراحی شده است.

المپیک 2012 لندن را آنلاین مشاهده کنید

Olympic.Org:

Olympic.org گزینه دیگر شما برای مشاهده ویدئوهای المپیک لندن است که جزئیات بازی ها، نتایج مسابقات و مصاحبه ها را در اختیار کاربران قرار می دهد.

المپیک 2012 لندن را آنلاین مشاهده کنید


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. لطفا اگر میشه همیشه ویدیو هایی از بازی های المپیک روی سایت رسمی بازی ها باشد و همیشه سایت بازی ها روشن باشد
    ممنون نگین از اصفهان