ویرایش فایل های PDF در Word 2013

در نسخه ۲۰۱۰ مجموعه نرم افزارهای آفیس ذخیره فایل ها در فرمت PDF امکان پذیر است و حالا در Word 2013 شما می توانید علاوه بر ذخیره فایل ها در فرمت PDF، فایل های PDF را ویرایش هم کنید.

اگر شما آفیس ۲۰۱۳ را نصب کرده اید، زمانی که بر روی فایل های PDF راست کلیک کنید مشاهده خواهید کرد که در زیر منوی Open with گزینه Microsoft Word اضافه شده است که امکان باز کردن فایل های PDF در ورد ۲۰۱۳ را فراهم می کند.

ویرایش فایل های PDF در Word 2013

Microsoft PDF Reflow:

زمانی که شما یک فایل PDF را با ورد ۲۰۱۳ باز می کنید ابتدا با استفاده از Microsoft PDF Reflow تبدیل می شود.

ویرایش فایل های PDF در Word 2013

Microsoft PDF Reflow تمام محتوای فایل PDF مانند قالب بندی، جداول، پاراگراف، لیست و… را به محتوای Word تبدیل می کند. به طوریکه شما حتی قادر خواهید بود جداول را ویرایش کنید. در زیر تصویر Task Manager هنگام تبدیل فایل های PDF را مشاهده می کنید:

ویرایش فایل های PDF در Word 2013

زمانی که فایل PDF را در ورد ۲۰۱۳ باز می کنید ابتدا در حالت “فقط خواندنی / محافظت شده” قرار دارد. اگر می خواهید فایل PDF را ویرایش کنید بر روی دکمه “Enable Editing” کلیک کنید.

ویرایش فایل های PDF در Word 2013


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. همه مطالب شما قابل استفاده است وخیلی جای تقدیر دارد درخواست میکنم درباره سازگاری درایورهای مختلف برای ویندوز۸ بخصوص لپ تاپ ها مطالب بیشتربنویسید ودرایورها را نیز برای ما در سایتتان برای دانلود بگذارید .
    هرکمکی هم بتوانیم به شما میکنیم .
    بازهم تشکر داریم