از طریق توئیتر کامپیوتر را کنترل کنید

از طریق توئیتر کامپیوتر را کنترل کنید

امروزه کنترل کامپیوتر از راه دور بسیار رایج شده است و هر روز برنامه های جدیدی معرفی می شوند که به شما اجازه کنترل از راه دور PC را می دهند. اما در این مقاله یک روش متفاوتی را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن می توانید کامپیوتر خود را از طریق ارسال توئیت کنترل کنید.

TweetMyPC نام برنامه فوق العاده ای است که به شما این اجازه را می دهد تا از طریق اکانت توئیتر کامپیوتر خود را کنترل کنید. شما دستورات را توئیت می کنید و کامپیوتر آنها را دریافت و اجرا می کند. به همین راحتی!

برای کنترل کامپیوتر از طریق توئیتر مراحل زیر را دنبال کنید:

# ابتدا برنامه TweetMyPC را دانلود کرده و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. (لینک دانلود در انتهای مطلب)

# سپس برنامه را بر روی کامپیوتر اجرا کرده و از طریق اکانت توئیتر خود مجوز استفاده از برنامه را صادر کنید. برای انجام این کار بر روی گزینه Authorize app کلیک کنید.

Authorize app

# در این مرحله شما یک PIN برای پیکربندی اکانت توئیتر خود دریافت می کنید.

دریافت PIN

# سپس PIN را کپی کرده و در پنجره Enter PIN to Authorize وارد کنید.

وارد کردن PIN برای احراز هویت

# شما می توانید از دستورات مختلفی مانند Shutdown ,Restart ,Lock و… برای کنترل کامپیوتر استفاده کنید. کافی است تا دستورات را از طریق توئیت و برنامه TweetMyPC به کامپیوتر ارسال کنید. در اینجا می توانید لیست دستورات مختلف را مشاهده کنید.

# حالا به اکانت توئیتر خود لاگین کرده و دستورات را به کامپیوتر ارسال کنید. در شکل زیر از دستور Lock استفاده شده است که از آن می توانید برای قفل کردن کامپیوتر استفاده کنید. نحوه انجام کار به این شکل است که برنامه TweetMyPC دستور را شناسایی کرده و یک دستورالعمل را به کامپیوتر ارسال می کند. سپس یعد از قفل شدن کامپیوتر وضعیت به شما توئیت می شود.

ارسال دستورات به کامپیوتر از طریق توئیت

حالا شما می توانید از طریق توئیت های خود کامپیوتر را کنترل کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه سعی کنید یک اکانت جدید بسازید و با آن کامپیوتر را کنترل کنید تا دوستان شما دستورات را مشاهده نکنند زیرا از نظر آنها این دستورات اسپم هستند. جهت دانلود برنامه TweetMyPC بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود: TweetMyPC


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Responses

  1. مطلب فوق العاده ای بود
    خیلی ممنون

  2. خیلی عالی بود توضیحاتتون فقط یه مشکلی تو نصب برنامه داشتم

  3. واقعا دستتون درد نکنه مطلب خیلی جالبی بود – میرم امتحان کنم