بازیابی تصاویر قدیمی از ایمیل توسط Lost Photos

شما تا به حال عکس های زیادی از آشنایان و دوستانتان از طریق ایمیل دریافت کرده اید که شاید بعضی از آنها برای چندین سال پیش باشند و همان طور که می دانید بازیابی تصاویر در بین هزاران ایمیل دریافتی از طرف شما کار آسانی به نظر نمی رسد! ولی باید گفت این عمل توسط برنامه قدرتمند Lost Photos (دارای نسخه ویندوز و مک) امکان پذیر است و این برنامه به شما امکان بازیابی تصاویر دلخواه از بین تعداد زیادی ایمیل دریافتی ( ایمیل هایی ساخته شده در Gmail ,Yahoo mail ,AOL ,MobileMe ,…) را می دهد.

برای این کار تنها لازم است مانند شکل زیر ID و Password ایمیلتان را در برنامه درج کرده و گزینه “Find My Photos” را انتخاب نمایید.

بازیابی تصاویر قدیمی از ایمیل توسط Lost Photosهمان طور که در عکس مشاهده می کنید می توانید برای عکس هایی که توسط نرم افزار پیدا می شوند محدودیت هایی را با انتخاب گزینه مورد نظر تعیین کنید:
# از عکس های کوچک (کوچکتر از ۸K) صرف نظر کن!
# به دنبال عکس هایی با فرمت GIF نگرد!
# از جستجو و نمایش عکس های دریافتی قبل از محدوده انتخاب شده صرف نظر کن!

بازیابی تصاویر قدیمی از ایمیل توسط Lost Photosزمان انجام این عمل، به تعداد ایمیل های شما بستگی دارد. در نهایت عکس های پیدا شده در قالب اسلاید برایتان نمایش داده می شود که می توانید تصاویر دلخواه تان را ذخیره و یا به اشتراک بگذارید.

بازیابی تصاویر قدیمی از ایمیل توسط Lost Photos


Comments are closed.