برای بازیابی مجدد پسورد ایمیل هک شده خود چه کنیم؟

ممکن است شما هم با مشکل ربوده شدن پسورد ایمیل تان رو به رو شده باشید که این امر باعث دست یافتن دیگران به اطلاعات شخصی و حتی به رمز کارت بانکی شما شود. پیشنهاد می شود اگر جزء این افراد هستید و یا حتی برای دانستن و محتاط بودن بیشتر در این زمینه با ما در این مطلب همراه شوید. در این جا با روش هایی برای پس گرفتن و یا همان بازیابی رمز ایمیل تان آشنا می شوید.

برای بازیابی مجدد پسورد ایمیل هک شده خود چه کنیم؟

ابتدا Gmail را مورد بررسی قرار می دهیم:
از دست دادن پسورد جی میل تان می تواند دردسر بسیاری برای شما ایجاد کند زیرا این ربوده شدن فقط در دسترسی به حساب Gmail تان خلل ایجاد نمی کند بلکه هکر می تواند از طریق این حساب شما به حساب های دیگرتان نیز دست پیدا کند. در ادامه شما را با دو روش برای به دست آوردن پسورد ربوده شده تان در Gmail آشنا می سازیم:

۱- اگر خوش شانس باشید می توانید از روش “بازیابی پسورد” به پسوردتان دست پیدا کنید. به گونه ای که به صفحه Gmail Password Reset Link مراجعه کرده و با جواب دادن به سوال امنیتی که هنگام ساخت جی میل تان پاسخ داده بودید به پسوردتان دست پیدا کنید. همچنین روش کارآمدی که در چند سال اخیر توسط گوگل برای حساب های جی میل عرضه شده است که همان آپدیت پسورد توسط فرستادن کد به تلفن همراه است می تواند در این زمینه برایتان مفید واقع شود به گونه ای که شماره موبایل خود را در صفحه مربوط به آپدیت پسورد وارد کرده و بعد از دریافت کد مربوطه و وارد کردن آن در کادر مربوطه به رمزتان دست یابید.

۲- روش دوم در صورت جواب ندادن روش اول مطرح می شود به گونه ای که ممکن است هکر درست بعد از زمان دست یابی به پسوردتان، سوال امنیتی و همچنین ایمیل دومی که برای حساب تان در نظر گرفته بودید را تغییر دهد، در این حالت می توانید از روش دوم یعنی ارتباط با پشتیبانی و پاسخ دادن به سوالات زیر برای بازیابی پسوردتان اقدام کنید:

   ۱)  آدرس ایمیل حداقل ۵ نفر از اعضاء حساب تان (دوستان تان) را بنویسید.
   ۲)  نام حداقل ۴ عدد از برچسب های ایجادی در حساب تان را بنویسید.
   ۳)  لیستی از بخش هایی که حساب تان با آن ها پیوند دارد را بنویسید.
   ۴)  تاریخ آخرین ورود موفقیت آمیز به حساب تان را درج کنید.
   ۵)  آخرین پسوردی که قبل از ربوده شدن با آن به حساب تان دسترسی داشتید را بنویسید.

توجه داشته باشید باید به حداکثر سوالات فوق پاسخ درست را بدهید زیرا این تنها راه دست یافتن به پسوردتان است. اگر فرمی که پر کرده اید مطابق اطلاعات ثبت شده اولیه حساب جی میل تان باشد شما بی شک به صفحه بازیابی پسورد یعنی Account Recovery Form منتقل می شوید.

بازیابی پسورد ایمیل هک شده در Yahoo و Hotmail:
در این دو سرویس ارائه دهنده خدمات ایمیل امکان استفاده از روش دوم یعنی ارتباط با پشتیبانی و پر کردن فرم مربوط به بازیابی پسورد وجود ندارد و تنها راه ممکن برای دستیابی دوباره به حساب تان همان پاسخ دادن به سوال امنیتی و استفاده از ایمیل ثانویه درج شده در اطلاعات حساب تان می باشد.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

13 Responses

 1. هر کار میکنم نمیتونم پسورد ایمیلمو تو یاهو پیدا کنم اخه سوال امنیتی رو یادم نیست وادرس ایمیلی که دادم هم فراموش کردم اگه ممکنه کمکم کنید ممنون

 2. هر کی میتونه برام ایمیل کنهazeba88@yahoo.com

 3. پسورد ایمیل من ربوره شده و متاسفانه سوال امنیتی منم تغییر دادن..
  ایمیل من خیلی خیلی واسم مهمه..خواهش می کنم کمکم کنید.اگه کسی راه حلی می دونه خواهش می کنم منو راهنمایی کنه

 4. سلام من ایمیل دارم رمزش رو فراموش کردم سوال امنیتی ها رو دارم ولی ایمیل پشتیبان هم داره رمز ایمیل پشتیبانم رو یادم رفته ولی سوالات امنیتی ایمیل رو بتد هستم.

 5. سلام حدود ۱۰روز است ایمیلم باز نمیشه پسوردم درست است ولی در سئوال امنیتی نامم پرسیده میشود من هم درست یادمه وارد میکنم خطا میدهد لطفا راهنمائیم فرمایید. تشکر … البته ایمیلی که فرستادم این نیست اگه لازم باشه ان ایمیلم را هم میدم

 6. پسورد ایمیل من ربوره شده و سوال امنیتی منم تغییر دادن..
  ایمیل من خیلی خیلی واسم مهمه..خواهش می کنم کمکم کنیدخواهش می کنم منو راهنمایی کنه

 7. ۱۰ روز که وارد ایمیلم نمی تونم بشم پسوردم که میزنم این پیغام میاد
  You are logging in from a device we don’t recognize جواب سوال امنیتی یادم نمیاد
  ایمیل من خیلی خیلی واسم مهمه..لطفامراهنمایی کنید

 8. سلام
  چندین ماهه به ایمیلم سر نزده بودم پسورد درسته این پیغام میاد
  your account has been lock
  سوال امنیتی رو هم بلدم ولی میرم forget password
  میگه security code رو وارد کن در صورتی که اصلا این کد در هیچ یک از مرور گر ها که امتحان کردم نشون داده نمیشه
  تشکر

 9. ممنون میشم راهنمایی کنید

 10. من همین مشکلاتو دارم و سوال امنیتی می پرسه و بلد نیستم و ایمیل ثانویه همون پشتیبانم را یادم نیست لطفا اگه می دونید و می تونید کمک نمایید به ایمیل بزنید.
  j.nejati67@gmail.com

 11. سلام.من میخوام پسورد ایمیلمو که از دستم خارج شده رو باز پس بگیرم اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم و محبیتشو جبران میکنم.دنبال یه راهکار و شخص حرفه ای و قابل اعتاد میگردم هزینشم تقبل میکنم با من در ارتباط باشید.nelson_karlinho@yahoo.com مرسی منتظرتونم

 12. سلام .پسورد ایمیلم حک شده و سوال امنیتی هم تغییر دادن.لطف کنید راهنماییم کنید.

 13. دوستان من نمیتونم به ایمیلم دسترسی پیداکنم پسوردم درسته ولی سوال امنیتی میپرسه که یادم نیست لطفا اگه کسی راهی بلده به من ایمیل بزنه
  mitraalavi@ymail.com