فروشگاه آفیس راه اندازی شد

فروشگاه آفیس راه اندازی شد

مایکروسافت باز هم سرویس دیگری را ارائه داد. فروشگاه آفیس راه اندازی شد و شما می توانید App های مورد نظر خود برای مجموعه آفیس و SharePint را از طریق فروشگاه آفیس دانلود و یا خریداری کنید.

با اینکه تازه نسخه بتای این فروشگاه راه اندازی شده است اما تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن در آن وجود دارد که شما می توانید با جستجو در فروشگاه آفیس App مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید. برای استفاده از فروشگاه آفیس شما نیاز به یک حساب مایکروسافت دارید.

در کنار فروشگاه آفیس، مایکروسافت مکانیزم توسعه داخلی SharePoint را نیز معرفی کرد که “App Catalog” نامیده می شود. App Catalog به متخصصان این امکان را می دهد تا برنامه های کاربردی مناسب با سازمان و شرکت خود را تولید کنند.

نکته ای که در فروشگاه آفیس وجود دارد تعامل میان توسعه دهندگان اپلیکیشن ها و کاربران است. توسعه دهندگان می توانند از طریق Developer Center برنامه خود را توسعه دهند و در داشبورد فروش قرار دهند. توسعه دهندگان در داشبورد قیمت App خود را اعلام می کنند و کاربران می توانند پس از استفاده از نسخه رایگان برنامه ها نظر خود را در مورد برنامه اعلام کنند. بدین ترتیب توسعه دهندگان از نیازهای کاربران مطلع می شوند و می توانند App مورد نیاز کاربران را تولید و عرضه کنند.

فروشگاه آفیس


Comments are closed.