ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل از مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اپرا

داشتن یک بک آپ کامل از مرورگرتان می تواند در هنگام وقوع اتفاقاتی نظیر ایجاد اشکال در سیستم عامل و یا پاک شدن و از کار افتادن مرورگر، بسیار مفید واقع شود به گونه ای که با این امر شما می توانید bookmark ها، پسوردها و… ذخیره شده در مرورگرتان را از دست ندهید و به راحتی بتوانید دوباره آن ها را به کار گیرید.

ابزار رایگان و بسیار مفید در این زمینه BrowserBackup Pro نام دارد که به شما امکان ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل از مرورگر مربوطه تان را می دهد که در صورت نیاز آن ها را به راحتی بازیابی و مورد استفاده قرار دهید. این ابزار رایگان از مرورگرهای پرکاربردی نظیر Firefox ،Chrome و Opera پشتیبانی می کند.

بعد از دریافت برنامه از لینک انتهای مطلب و نصب آن با پنجره ای همانند شکل زیر رو به رو می شوید که باید مرورگر مورد نظرتان را برای تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید.

Create Backup-hinetwork.ir در این مرحله نیز عمل مربوطه یعنی ایجاد نسخه پشتیبان و یا بازیابی آن را مشخص کنید. در اینجا فرض بر ایجاد Backup است پس گزینه Create backup را انتخاب می کنیم.

Create Backup-hinetwork.ir

در انتهای کار همانند شکل زیر بخش هایی که (bookmarks, cookies, extensions, passwords, preferences, search engines, history و غیره) می خواهید از آن ها نسخه پشتیبان تهیه شود را انتخاب کنید.

Create Backup-hinetwork.ir

این برنامه نسخه پشتیبان را در قالب خودش یعنی bbf. ایجاد می کند که می توانید آن را ذخیره و در صورت لزوم با همین برنامه بازیابی کنید. برای بازیابی نیز در تصویر اول به جای عبارت Crate backup گزینه Restore backup را انتخاب کنید.

Download BrowserBackup Pro

رمز: www.hinetwork.ir


Comments are closed.