توسط Instagram آلبوم عکس تان را بسازید!

Instagram یکی از ابزارهای پرطرفدار در زمینه اشتراک تصاویر در iphone و Android می باشد که به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت با اعمال فیلتر، عکس های خود را به اشتراک بگذارند. برای این کار باید تعداد زیادی عکس در Instagram داشته باشید و یا آن ها را اضافه کنید. لازم به ذکر است Instagram گزینه ای برای اشتراک گذاری مستقیم آلبوم در فیس بوک یا توییتر را ندارد ولی برای انجام این کار می توان از راه دیگری که در ادامه مطلب می خوانید استفاده کنید.
Instalbums یک سرویس وب رایگان بر اساس Instagram می باشد که به شما این امکان را می دهد که آلبوم دلخواه تان را از طریق عکس های Instagram ایجاد و به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید.

توسط Instagram آلبوم عکس تان را بسازید!

در ابتدا شما باید وارد حساب Instagram تان شوید. می توانید یک آلبوم ایجاد کرده و برای آن نامی در نظر بگیرید تا عکس های مربوطه تان را به آن اضافه کنید. همچنین می توانید از بین عکس های موجودتان نیز عکس هایی برای ایجاد آلبوم جدید برگزینید.

توسط Instagram آلبوم عکس تان را بسازید!

بعد از ایجاد و تکمیل آلبوم مورد نظر می توانید آدرس URL آن را کپی و آن را به راحتی در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید.

توسط Instagram آلبوم عکس تان را بسازید!

Instalbums به کاربرانش این امکان را می دهد که آلبوم های زیبای خود را از طریق عکس های Instagram شان ایجاد کرده و آن ها را به طور بسیار راحت و به شکل کاربر پسندی به اشتراک بگذارند.

www.instalbums.me


Comments are closed.