آلبوم های عکس را در +Google در قالب یک فایل فشرده دانلود کنید

همان طور که می دانید جامعه مجازی گوگل پلاس در ژوئن سال ۲۰۱۱ همراه با ویژگی های بسیاری توسط شرکت گوگل ایجاد شد. با اینکه یک سال از ایجاد این جامعه مجازی نگذشته است می توان گفت این ویژگی ها نظیر تغییر کلی ظاهر آن و همچنین امکان دانلود عکس هایی که توسط دیگران در سایت قرار داده می شوند و… رشد چشم گیری داشته اند.
هم اکنون +Google این امکان را می دهد که آلبوم های عکس را در قالب یک فایل زیپ دریافت کنید که این امر برای ذخیره عکس های زیادی که در یک آلبوم هستند می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد. لازم به ذکر است استفاده از این ویژگی در صورتی امکان پذیر است که دارنده پروفایل این امکان را برای کاربران فعال ساخته باشد.

Download Photo Albums

برای دانلود هر آلبوم می توانید آلبوم مربوطه را باز کرده و گزینه More را همان طور که در شکل می بینید در قسمت بالا، گوشه سمت راست، انتخاب کنید در منوی باز شده عبارت Download album را کلیک کنید. با انجام این کار می توانید آلبوم مورد نظرتان را دریافت کنید.
اگر نمی خواهید کاربران آلبوم شما را دانلود کنند می توانید از لینک https://plus.google.com/settings/plus تنظیمات لازم را اعمال کنید. لازم به ذکر است با انجام این عمل همچنین می توانید آلبوم ها را به صورت slideshow تماشا کنید.


Comments are closed.