توسط QTTabBar ویژگی تب را در ویندوز اکسپلورر ویندوز ۸ فعال سازید

ویندوز اکسپلورر در ویندوز ۸ دارای ویژگی های بسیاری نسبت به ویندوز ۷ می باشد به طوری که ویندوز اکسپلورر در ویندوز ۸ از ویژگی های کاربر پسندتری برخوردار است و شما می توانید به ابزار و فرمان های مورد علاقه تان به سرعت دسترسی پیدا کنید که یکی از این بهترین ویژگی هایی که مخفی مانده است ویژگی تب می باشد که شما می توانید با استفاده از ابزار رایگان QTTabBar این ویژگی را به ویندوز ۸ اضافه کنید.

Tabbed-explore

بعد از نصب برنامه می توانید اضافه شدن تب را همانند شکل بالا در زیر نوار UI مشاهده کنید که بهترین فایده این ویژگی رفتن سریع به صفحات مختلف بدون minimize کردن آن ها است. همچنین ویژگی مناسبی برای انتخاب گزینه های مختلف و به عبارتی با مدیریت این تب ها می توانید نوار ابزار سفارشی خودتان را داشته باشید!

Options

همچنین می توانید مدیریتی بر تب ها داشته باشید و گروهی از تب ها را ایجاد کرده و در صورت لزوم همه آن ها را با هم ببندید. همان طور که در شکل زیر می بینید می توانید در بخش Options مربوط به QTTabBar گزینه های مختلفی را برای سفارشی سازی انتخاب کنید.

QTTab-options

اگر شما جزء کاربرانی هستید که همزمان نیاز به استفاده از چندین Windows Explorer را دارید، این ترفند می تواند برای شما مفید واقع شود.

Download QTTabBar

رمز: www.hinetwork.ir 


Comments are closed.