چگونه آیکن های Taskbar را شماره گذاری کنیم؟

سوئیچ کردن بین برنامه های در حال اجرای ویندوز ۷ و ویستا هرگز کار سختی نیست. شما می توانید با کلید ترکیبی Alt+Tab و یا Win+Tab بین برنامه های در حال اجرا سوئیچ کنید.

اکثر کاربران آیکن های زیادی را به نوار وظیفه پین می کنند تا سریعتر برنامه های مورد نظر خود را اجرا کنند. برای باز کردن برنامه های Pin شده به نوار وظیفه هم می توانید از کلید ترکیبی Win+1,2,3,4 و غیره استفاده کنید. استفاده از این روش برای زمانی که ما تعداد کمی آیکن پین شده به Taskbar داریم مناسب است اما فرض کنید دهها آیکن را به Taskbar پین کرده ایم. طبیعتا تشخیص سریع اینکه کدام آیکن شماره چند است سخت است.

۷Taskbar Numberer نام یک ابزار رایگان است که به شما اجازه می دهد تا آیکن های Taskbar را شماره گذاری کنید. با این کار شما می توانید سریعتر برنامه های پین شده به Taskbar را اجرا کنید. نکته قابل توجه اینکه ۷Taskbar Numberer برای افرادی که از نرم افزار تشخیص گفتار برای اجرای برنامه ها استفاده می کنند هم طراحی شده است.

چگونه آیکن های Taskbar را شماره گذاری کنیم؟

۷Taskbar Numberer با نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز ۷ سازگار است اما بر روی ویندوز ۸ اجرا نمی شود. این App فقط ۲۵۸ کیلوبایت حجم دارد و شما می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید:

حجم فایل: ۲۵۸ کیلوبایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir


Comments are closed.