اضافه کردن امضاء دیجیتال به حساب Outlook

همان طور که می دانید اخیرا مایکروسافت پست الکترونیکی جدید خود را به نام Outlook که جایگزینی مناسب برای حساب Hotmail قدیمی شما می باشد، عرضه کرده است. باید اشاره کرد نسخه جدید Outlook ویژگی های کاربردی و جدیدی را نیز با خود به همراه دارد که در قالب واسط گرافیکی Metro عرضه می شود.

برای استفاده از امضاء دیجیتال شما در Outlook نیز می توانید مانند اکثر سرویس دهندگان پست الکترونیکی از این ویژگی استفاده کنید. Outlook علاوه بر این، امکان دسترسی به تنظیمات ویژه ای مربوط به امضاء دیجیتال را در اختیارتان قرار می دهد که شما می توانید از امضاء دیجیتال به راحتی در ایمیل های خود استفاده کنید، کاربرد امضاء دیجیتال به گونه ای است که هرگاه شما ایمیل جدیدی را برای فردی ارسال می کنید مجموعه ای از کارکترها در انتهای نامه شما به صورت اتوماتیک (که از قبل تعریف و ذخیره کرده اید) ظاهر می شود که شخص گیرنده می تواند از صحت ارسال نامه از طرف شما آگاهی یابد.

برای ساخت یک امضاء دیجیتال به بخش نامه های ورودی (inbox) ایمیلتان رفته و بر روی آیکن تنظیمات (settings) که در قسمت بالا و گوشه سمت راست صفحه نمایان شده است کلیک کنید و از منوی باز شده مانند شکل زیر گزینه “More mail settings” را انتخاب کنید.

اضافه کردن امضاء دیجیتال به حساب Outlook

در این بخش (Mail settings) به دنبال عبارت “Message font and signature” گشته و آن را انتخاب کنید لذا با انجام این عمل همان طور که در شکل زیر می بینید بخش مربوط به درج و ویرایش تنظیمات امضاء دیجیتال شما در قسمت پایین مربوط به نوشتن نامه ظاهر می گردد.

اضافه کردن امضاء دیجیتال به حساب Outlook

لازم به ذکر است امضاء دیجیتال همانند یک متن در اختیار شما است که می توانید تنظیمات دلخواهتان را اعم از انتخاب رنگ، نوع قلم و حتی اضافه کردن لینک صفحه دلخواه و… را به آن اعمال کنید.
با یک بار ایجاد و ذخیره امضاء دیجیتال، شما قادر به مشاهده امضاء دیجیتال در تمام نامه های ارسالی تان خواهید بود.


Comments are closed.