چگونگی پیکربندی Outlook.com در ویندوز ۸

همان طور که می دانید Outlook.com سرویس ایمیل جدید مایکروسافت که جایگزینی مناسب برای حساب های Hotmail می باشد چندی است با رابط گرافیکی قوی تر و ویژگی های مفید و جدیدی عرضه شده است. ما در بحث های قبلی به آموزش برخی از ویژگی های این سرویس جدید پرداختیم که در این جا هم می خواهیم شما را با ویژگی جدیدی یعنی استفاده از همان حساب قبلی تان در Windows Phone بدون نیاز به آپ دیت حساب تان آشنا سازیم. یکی از ویژگی های جالب Outlook.com این است که می توان در آن لیستی از افراد به اصطلاح block شده را ایجاد کنیم که شما اگر از کاربران ویندوز ۸ باشید به حتم می دانید که این ویژگی به همراه Mail app آمده است و می توان آن را برای کار با حساب Outlook.com تان پیکربندی کرد.

در ابتدا برای پیکر بندی حساب، گزینه Mail app را از منوی Start انتخاب کنید. کلید ترکیبی Win+C را فشار داده و سپس گزینه Settings (با استفاده از Win+I می توانید مستقیما به آن دست پیدا کنید) را انتخاب کنید. در کادر Settings همانند شکل زیر گزینه Accounts را انتخاب کنید.

چگونگی پیکربندی Outlook.com در ویندوز 8

در بخش Accounts گزینه Account option را انتخاب کرده و در مرحله بعد نوع حساب تان را انتخاب کنید در واقع می توانید حساب Hotmail و یا Outlook.com تان را برگزینید.

چگونگی پیکربندی Outlook.com در ویندوز 8

در مرحله بعد همانند شکل زیر، نام کاربری و پسورد مربوط به حساب تان را وارد کنید.

چگونگی پیکربندی Outlook.com در ویندوز 8

لازم به ذکر است برای اولین بار که از این طریق به حساب تان دست پیدا می کنید تمام ایمیل های موجود در حساب فعلی تان به حساب جدید (Mail app) منتقل می شوند. همچنین می توانید با استفاده از تنظیمات (مانند شکل زیر) گزینه های بیشتری را برای سفارشی کردن این عمل (انتقال) انتخاب کنید.

چگونگی پیکربندی Outlook.com در ویندوز 8


Comments are closed.