چگونه ایمیل های قدیمی را به حساب Outlook.com کپی کنیم؟

Outlook.com

همانطور که می دانید مایکروسافت با معرفی Outlook.com ویژگی های جدیدی را هم معرفی کرد. در پست های قبلی ویژگی های مختلفی از Outlook.com را آموزش داده ایم که شما می توانید از طریق آرشیو فناوری های اینترنت به آنها دسترسی داشته باشید. در این پست هم به مطلب دیگری از Outlook.com پرداخته ایم.

ممکن است شما هم جزء آن دسته از کاربرانی باشید که قصد دارند تمام ایمیل های خود را از یک حساب قدیمی hotmail به حساب جدید Outlook.com خود کپی کنند. با انجام این کار شما می توانید از ایمیل های خود یک backup تهیه کنید. توجه داشته باشید که با کپی کردن ایمیل ها از آدرس قدیمی به حساب جدید Outlook.com، ایمیل ها از آدرس قبلی Delete نمی شوند. همچنین شما نمی توانید با این روش ایمیل های خود را از حساب یاهو کپی کنید.

برای کپی کردن ایمیل ها مراحل زیر را دنبال کنید:

# ابتدا به صفحه TrueSwitch بروید.

# آدرس ایمیل قدیمی و پسورد آن را وارد کنید. سپس آدرس ایمیل Outlook.com خود و پسورد آن را تایپ کنید.

چگونه ایمیل های قدیمی را به حساب Outlook.com کپی کنیم؟

# به طور پیش فرض TrueSwitch تمام ایمیل ها و آدرس بوک ها را کپی می کنند. البته شما می توانید با گزینه های موجود در انتهای صفحه خودتان تصمیم بگیرید که چه مواردی کپی شوند.

# در آخر بر روی دکمه Copy to Windows Live Hotmail کلیک کنید تا ایمیل ها از آدرس قدیمی به آدرس جدید منتقل شوند. توجه داشته باشید که ممکن است انتقال کامل ایمیل ها تا ۲۴ ساعت طول بکشد.

چگونه ایمیل های قدیمی را به حساب Outlook.com کپی کنیم؟


Comments are closed.