تجربه آنلاین آفیس ۲۰۱۳ با استفاده از Office Web Apps

یک هفته بعد از انتشار نسخه پیش نمایش آفیس ۲۰۱۳، مایکروسافت ویژگی های جدیدی را هم به Office Web Apps اضافه کرده است. شما می توانید هم اکنون از طریق SkyDrive نسل بعدی آفیس را به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب نسخه دسکتاپ تجربه کنید.

تجربه آنلاین آفیس 2013 با استفاده از Office Web Apps

Office Web Apps به شما اجازه می دهد تا اسناد خود را به راحتی ایجاد و یا ویرایش کنید. مایکروسافت به تازگی ویژگی های جدیدی مانند رابط کاربری مترو، پشتیبانی از حالت لمسی و افزایش سرعت ویرایش اسناد را به Office Web Apps اضافه کرده است.

همچنین تعدادی از ابزارهایی که قبلا فقط در نسخه دسکتاپ آفیس موجود بود به Office Web Apps اضافه شده است. برای مثال از این به بعد در Word App شما می توانید اندازه صفحه، فاصله پاراگراف ها و حاشیه ها را تغییر دهید و یا در Powerpoint App از انیمیشن های بیشتری استفاده کنید.

شاید بهترین نکته درباره Office Web Apps این باشد که از طریق هر دستگاهی (smartphones، تبلت و…) و با استفاده از یک مرورگر وب شما می توانید اسناد خود را ایجاد و یا ویرایش کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که تمام ویژگی های نسخه دسکتاپ آفیس در نسخه وب موجود نیست و هنوز هم محدودیت هایی وجود دارد.

Office Web Apps on SkyDrive


Comments are closed.