ترفند ویندوز ۸: چگونه صفحات وب را در پنجره Start نمایان سازیم؟

همان طور که می دانید ویندوز ۸ درای ویژگی های منحصر بفردی است که می توان در این زمینه به راحتی کار با Start screen اشاره کرد که این امر باعث جذب اکثر کاربران ویندوز ۷ به این ویندوز جدید شده است.
همان طور که می دانید در مطالب قبل به بسیاری از ویژگی های ویندوز ۸ اشاره کرده ایم که در اینجا نیز می خواهیم شما را با چگونگی نمایان ساختن صفحات وب در پنجره Start آشنا سازیم. لازم به ذکر است این ویژگی در ویندوز فون وجود دارد، پس کاربران ویندوز Phone ممکن است با این ویژگی آشنایی داشته باشند.

چگونه صفحات وب را در پنجره Start نمایان سازیم؟

در این بخش چگونگی انجام این عمل را شرح می دهیم:

۱- در ابتدا مرورگر مربوطه تان را را اجرا کرده و آدرس صفحه وب مورد نظرتان را تایپ کنید.
۲- سپس کنترل ترکیبی Windows + Z را بفشارید. در صفحات لمسی می توانید با پیمایش بالا و پایین صفحه نمایش Command bar مربوطه را پیدا کنید. (Address bar به همراه گزینه ها در قسمت پایین صفحه نمایان می شود)

چگونه صفحات وب را در پنجره Start نمایان سازیم؟

۳- همانند شکل بالا بر روی آیکن Pin to Start کلیک کرده و نامی را برای صفحه وب مورد نظرتان تایپ کنید. در نهایت دکمه Pin to Start را به منظور انتقال صفحه وب به پنجره Start بفشارید. حال به پنجره Start سوئیچ کرده و شاهد صفحه وب مورد نظرتان می شوید. توجه داشته باشد صفحه وب مورد نظرتان در قسمت پایین Start screen نمایان می شود.

چگونه صفحات وب را در پنجره Start نمایان سازیم؟


Comments are closed.