انتقال اطلاعات از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدید

انتقال اطلاعات از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدید

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که قصد داشته باشید تنظیمات، فایل ها و یا برنامه های خود را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر انتقال دهید. در ویندوز ۷ ابزاری به نام Windows Easy Transfer وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. اما در این پست ما قصد داریم شما را با یک نرم افزار قدرتمند برای انتقال اطلاعات بین کامپیوترها آشنا کنیم.

Laplink PCmover Free نام نرم افزاری است که به شما اجازه می دهد تا تنظیمات، فایل ها و برنامه های خود را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر انتقال دهید. البته این نسخه رایگان برنامه است و محدودیت هایی دارد. برای استفاده از نسخه کامل برنامه PCmover باید آن را خریداری کنید.

Laplink PCmover

شما می توانید با استفاده از ۳ روش تنظیمات، فایل ها و برنامه ها را بین کامپیوترها منتقل کنید:

۱- از طریق شبکه ای که کامپیوتر مبداء و مقصد به آن متصل هستند.

۲- کابل اترنت Laplink

3- کابل یو اس بی Laplink

لازم به ذکر است که برخلاف نسخه رایگان برنامه PCmover، در نسخه پولی برنامه شما می توانید تنظیمات و اطلاعات خود را بر روی یک حافظه جانبی USB ذخیره کرده و به کامپیوتر مقصد انتقال دهید.

توجه داشته باشید که سیستم عامل کامپیوتر مقصد باید همان سیستم عامل کامپیوتر مبداء باشد و یا یک نسخه بالاتر. برای مثال شما می توانید تنظیمات، فایل ها و برنامه ها را از ویندوز ویستا به ویندوز ۷ انتقال دهید اما نمی توانید از ویندوز ۷ به ویندوز ویستا اطلاعات را انتقال دهید.

PCmover با ویندوز ۷، ویستا و ویندوز XP سازگار است. همچنین این برنامه بر روی نسخه RTM ویندوز ۸ تست شده است و بدون مشکل کار کرده است. جهت دانلود نرم افزار PCmover بر روی لینک زیر کلیک کنید:

حجم فایل: ۸۵ مگابایت

دانلود: لینک غیر مستقیم


Comments are closed.