معرفی ۵ سرویس وب برای عکسبرداری از صفحات وب

معرفی 5 سرویس وب برای عکسبرداری از صفحات وب

حتما برای شما هم پیش آمده است که می خواهید از یک وب سایت به صورت کامل عکس بگیرید اما به دلیل اسکرول های طولانی باید چندین بار از قسمت های مختلف وب سایت عکس بگیرید. در اینجا ۵ سرویس وب را معرفی می کنم که به کمک آنها می توانید از صفحات وب به صورت کامل عکسبرداری کنید.

۱. Web Screenshots:

Web Screenshot

Web Screenshots نام یک سرویس وب رایگان است که با استفاده از آن می توانید از صفحات وب به صورت کامل عکس بگیرید و آنها را در فرمت PNG ذخیره کنید. همچنین این سرویس از موبایل هم پشتیبانی می کند.

۲. Capture Full Page:

Capture Full Page

Capture Full Page یکی از قدیمی ترین سرویس های عکسبرداری از صفحات وب است که شما می توانید از آن استفاده کنید. در این سرویس شما می توانید تصاویر را با فرمت JPEG و PNG ذخیره کنید. همچنین شما می توانید اندازه عکس را مشخص کنید که بزرگ باشد یا کوچک.

۳. Aviary Talon:

Avairy

Aviary Web به عنوان یک ابزار آنلاین برای عکسبرداری از صفحات وب و ویرایش تصاویر شناخته شده است. شما می توانید با استفاده از Aviary رزولوشن و کیفیت تصاویر را نیز مشخص کنید.

۴. Snapito:

Snapito

Snapito نام یکی دیگر از سرویس های عکسبرداری از صفحات وب است. کافی است تا آدرس سایت را وارد کنید تا در عرض چند ثانیه از صفحات وب عکس بگیرید.

۵. Site2Pic:

Site2Pic نام ابزار دیگری است که از صفحات وب عکسبرداری می کند. البته گزینه های زیادی ندارد و شما نمی توانید تصاویر را هم ویرایش کنید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Responses

  1. مطلب خیلی خوبی بود کمک زیادی کرد بهم ممنون

  2. مطالب بسیار عالی و آموزنده و جدید هستند. ممنون از زحمات همگی شما عزیزان