Evernote چیست؟

Evernote محلی بزرگ و مناسب برای نوشتن یادداشت ها می باشد. نسخه وب آن موجود است و همچنین لازم به ذکر است از App هایی برای استفاده در پلتفرم های همراه نظیر موبایل و تبلت نیز پشتیبانی می کند.
شما به وسیله این ابزار می توانید فعالیت های روزمره مهم تان را یادداشت کنید ولی همان طور که می دانید Evernote یک ویژگی مهم را از قلم انداخته است و آن “نشان دادن اطلاع به عنوان یادآوری انجام عمل” می باشد! که عدم وجود این ویژگی شما را مجبور می سازد هر بار برای مشاهده لیست انجام فعالیت ها به صورت دستی آن را چک کنید.
ابزار رایگان Evernotify به منظور اضافه کردن این ویژگی ایجاد شده است به گونه ای که شما را برای انجام عمل مربوطه تان با ارسال ایمیل آگاه می سازد. برای انجام این کار کافی است به حساب Evernote مراجعه کرده و در هنگام ایجاد هر وظیفه (یادداشت) جدید، تگ evernotify را نیز به آن اضافه کنید.

Evernote چیست؟

این ابزار تمام وظیفه هایی را که ایجاد کرده اید چک می کند و با ارسال ایمیل رسیدن زمان انجام آن کار را به شما اطلاع می دهد. شما همچنین می توانید همانند شکل زیر زمان ارسال اطلاع به ایمیل تان را سفارشی سازید.

Evernote چیست؟

وظیفه اصلی این ابزار ایجاد لیست انجام وظایف برای Evernote می باشد که شما لازم است فقط این تگ خاص را به “وظیفه” مورد نظر اضافه کنید. استفاده از این ابزار می تواند پیشنهاد مناسبی برای تمام کاربران Evernote باشد.

Evernotify


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. ازش استفاده کردم به نظرم جالب بود / ممنون