۵ App رایگان برای خلاص شدن از پیام ها و تماس های ناخواسته در اندروید

به طور حتم تا به حال برایتان پیش آمده که خواسته باشید از شر اس ام اس ها و تماس های ناخواسته راحت شوید، ما در این مطلب به معرفی ۵ ابزار رایگان در این زمینه برای گوشی های اندروید می پردازیم:

۱- Mr. Number:
Mr. Number یکی از برنامه های قوی در زمینه بلاک کردن تماس ها و متن های دریافتی می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید تماس های ناخواسته از افراد، شرکت ها و… را مسدود سازید. این برنامه می تواند بر اساس تنظیماتی که از قبل تعریف می کنید جلوی تماس های ناخواسته را بگیرد شما همچنین می توانید متن های دریافتی را نیز جزء لیست مسدود سازی قرار دهید که در صورت دریافت پیامی شامل آن متن، پیام مربوطه مستقیم به بخش trash نامه های دریافتی منتقل شود.

Download Mr. Number

[Mr. Number[www.hinetwork.ir

2- NQ Call Blocker:
Call Blocker تمام تماس های ناخواسته را مسدود و مرز امنیت شما را تضمین می کند. این برنامه شما را قادر می سازد که تمام تماس های دریافتی مورد نیاز را مسدود، رد و یا حتی با ارسال smsای خودکار بی جواب باقی گذارید! همچنین با استفاده از این برنامه می توانید از یک spamer پیام نیز بهره ببرید به گونه ای که پیام های دریافتی تان فقط از طرف کسانی باشد که در لیست گوشی تان ذخیره کرده اید. با به کارگیری Call Blocker مدیریتی ساده و در حین حال کارآمدی را برای تماس هایتان داشته باشید.

Download NQ Call Blocker

[NQ Call Blocker [www.hinetwork.ir

3- Call Control:
Call Control نیز برنامه کاربردی دیگری در زمینه مسدودسازی تماس ها می باشد که شما می توانید با استفاده از آن کلیه تماس های متنی وصوتی تان را block کنید. این برنامه درست مثل یک آنتی ویروس برای تماس های دریافتی عمل می کند به گونه ای که در پشت زمینه عملیات فعال مانده و به مسدود سازی تماس های ناخواسته می پردازد.

Download Call Control

[Call Control [www.hinetwork.ir

4- Call Filter:
این برنامه نیز یکی دیگر از app های رایگان در این زمینه است که می تواند علاوه بر انجام کارهای برنامه های معرفی شده همچنین به هنگام دریافت تماس خاصی، گوشی را به حالت بی صدا درآورد.

Download Call Filter

[Call Filter[www.hinetwork.ir

5- Calls Blacklist:
Calls Blacklist ابزاری قدرتمند در جهت مسدود سازی تماس ها و sms های دریافتی ” با هم” ایجاد شده است. لازم به ذکر است این برنامه به دلیل حجمی ناچیز (اجرا در پس زمینه) در کم شدن شارژ باتری گوشی تاثیری ندارد. اگر شما دنبال برنامه قدرتمند و کم حجمی برای مسدود سازی تماس ها و فیلتر کردن sms های اسپم هستید این ابزار می تواند برایتان مفید واقع شود. Calls Blacklist تمام تماس های دریافتی را که مسدود ساخته است را نیز برای بازبینی ذخیره می سازد.

Download Calls Blacklist

[Calls Blacklist[www.hinetwork.ir

رمز فایل ها: www.hinetwork.ir


Comments are closed.