متن را از عکس جدا و کپی کنید!

تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید متنی را از عکس جدا کرده و در جایی کپی کنید؟ همان طور که می دانید استفاده از یک متن آماده بسیار آسان تر و سریع تر از تایپ مجدد آن است. همان طور که می دانید جداسازی متن از تصویر کار چندان آسانی به نظر نمی رسد ولی برنامه GT-Text این امر را ممکن ساخته است.

GT-Text ابزاری است رایگان و کم حجم که شما را قادر می سازد متن را از هر عکسی جدا ساخته و در حافظه Clipboard ذخیره و سپس آن را در هر جایی که مایل بودید کپی کنید. شما می توانید این ابزار را از لینک انتهای مطلب دریافت کنید.

GT-www.hinetwork.ir

شما می توانید هر عکسی را نظیر PNG, JPEG, BMP و یا هر فرمت تصویر دیگری را که مایل هستید در این برنامه add کرده و بعد از مشخص کردن محل نوشته که می توانید این کار را با ابزار اشاره شده در تصویر بالا مشخص کنید که بعد از انجام این عمل کادری نمایان می شود که ممکن است در وهله اول متن را به درستی تشخیص نداده باشد که شما می توانید با کلیک بر روی گزینه Try Again به برنامه این امکان را بدهید که تشخیص را دوباره انجام دهد.

GT-www.hinetwork.ir

در این برنامه همچنین گزینه ای برای کپی کردن تمام متن موجود در تصویر وجود دارد که شما می توانید آن را همانند شکل بالا بر روی گزینه  Tools در نوار ابزار کلیک کرده و سپس گزینه Copy Text from و Full image را انتخاب کنید.

Download GT-Text

رمز: www.hinetwork.ir


Comments are closed.