دریافت اطلاع در صورت بروز مشکل در وب سایت از طریق Erlywarn

سرویس های مانیتورینگ رایگان بسیاری وجود دارند که بروز هر نقصی را از طریق ارسال ایمیل و sms اطلاع می دهند. Erlywarn یکی از سرویس های جدید monitoring وب سایت محسوب می شود که نقص های وب سایت شما را چک می کند. برای این کار کافی است آدرس URL صفحه وب مورد نظرتان را به Erlywarn اضافه کرده و کار بررسی وب سایت را به منظور حصول اطمینان در کارکرد همه بخش های آن به Erlywarn بسپارید.

این سرویس، عمل monitoring وب سایت را از طریق پروتکل HTTPS انجام داده و جواب اجرای صحیح عملکرد را با ارسال پرسش به سیستم از دو طریق یعنی “کارکرد ضعیف؟” و یا “از کار افتادن؟” مشخص می سازد.

دریافت اطلاع در صورت بروز مشکل در وب سایت از طریق Erlywarn

با انجام این عمل در مواقع بروز اشکال در کارکرد وب سایت، این امر توسط ارسال ایمیل و یا sms به شما گزارش داده می شود. یکی دیگر از مزایای مورد توجه استفاده از این سرویس، قیمت مناسب آن است به گونه ای که تنها با پرداخت قیمتی ناچیز زمینه استفاده از این امکانات برایتان فراهم می شود.
شما می توانید انجام این عمل را از ۲ تا ۱۰ دقیقه تعیین کنید. همان طور که اشاره شد این سرویس از طریق متد هایی شامل ارسال ایمیل، sms و یا از روش های گوناگون دیگری برای گوشی همراه تان، شما را مطلع می سازد.

در نسخه رایگان Erlywarn امکانات محدودی قابل دسترس است که شما می توانید برای دسترسی به همه امکانات آن نسخه کامل را خریداری کنید.

www.erlywarn.com


Comments are closed.