چگونه صفحات فیس بوک را همانند Pinterest اجرا کنیم؟

Pinvolve نام App رایگانی است که امکان تبدیل صفحات فیس بوک به Pinterest را فراهم می سازد به عبارتی دیگر شما می توانید با استفاده از Pinvolve صفحات موجود در فیس بوک را درست همانند قالب اجرایی صفحات در وب سایت Pinterest اجرا سازید. Pinvolve این امکان را برای تمام صفحات وب فراهم می سازد به گونه ای که شما می توانید به محض اکتیو کردن آن، نتیجه را در تب های جدید صفحه مشاهده سازید. لازم به ذکر است این ویژگی برای صفحه هایی که مدیریت آن ها را بر عهده دارید می تواند بسیار مفید واقع شود.

در این مطلب نحوه فعال سازی این ویژگی را شرح خواهیم داد. توجه داشته باشید این ویژگی قابل استفاده در صفحات مختلف می باشد و شما مستقیما نمی توانید آن را در پروفایل اصلی تان به کار گیرید.

 صفحات فیس بوک را همانند Pinterest اجرا کنید

۱- به منظور این کار ابتدا به پروفایل فیس بوک تان لاگین کنید و سپس به لینک Pinvolve Facebook app مراجعه کرده و گزینه ‘Add to my page’ را برگزینید.

Pinvolve Facebook app

۲- در این بخش شما همانند شکل زیر باید در بخش Choose Facebook Pages صفحه مورد نظرتان را برای تبدیل به قالب اجرایی Pinterest انتخاب نمایید.

انتخاب صفحه مورد نظر در فیس بوک

۳- حال صفحه فیس بوک مورد نظرتان به شکلی همانند پنجره زیر یعنی در قالب سایت Pinterest تبدیل خواهد شد.

اجرای صفحات در قالب Pinterest

از این به بعد زمانی که مایل بودید می توانید با انتخاب دکمه Pinvolve در بخش تایم لاین فیس بوک تان، صفحه مورد نظرتان را در حالت pinterest اجرا نمایید. لازم به ذکر است این امر شما را قادر می سازد پست های موجود در صفحه فیس بوک تان را نیز به راحتی در pinterest به اشتراک بگذارید همچنین با بردن اشاره گر ماوس بر روی عکس مربوطه تان عبارت “Pin it” ظاهر خواهد شد که با انتخاب آن، عکس مورد نظرتان مستقیما در pinterest منتشر می شود.


Comments are closed.