اطلاعات تان را با حساب Dropbox برای همه به اشتراک بگذارید

Dropbox

در دنیای مجازی اشتراک گذاری روز به روز به امری آسان تر و سریع تر تبدیل می شود به طوری که Dropbox نیز این ویژگی را با اعمال تغییراتی برای حساب هایش به روز کرده است. همان طور که می دانید شما می توانستید اطلاعات تان را از طریق حساب Dropbox تان با دیگر کاربران Dropbox به اشتراک قرار دهید. اما هم اکنون می توانید به صورت عمومی و با افرادی غیر از کاربران Dropbox نیز فایل های تان را سهیم شوید.

حال کافی است همانند شکل زیر برای اطلاعات مورد نظرتان لینکی به منظور قرار دادن در معرض اشتراک تولید کنید که این کار را می توانید با کلیک راست بر روی اطلاعات مورد نظر و انتخاب گزینه Get Link انجام دهید.

Get Link

با استفاده از این روش شما می توانید تصاویر، متن ها، فیلم ها و دیگر اطلاعات تان را به اشتراک بگذارید به گونه ای که افراد دیگر بتوانند آن ها را به راحتی مشاهده و یا حتی دانلود کنند. لازم به ذکر است زمانی که افراد بر روی لینک اطلاعات شما کلیک می کنند به صفحه Dropbox شما به صورت اتوماتیک منتقل می شوند و اگر اطلاعات حاوی عکس بود آن را به صورت اسلاید های عکس در Dropbox و یا اگر حاوی فایل ویدئویی بود با برنامه مورد نظر و … به آن دسترسی پیدا می کنند. لازم به ذکر است این ویژگی جدید در نسخه موبایل Dropbox نیز به خوبی قرار داده شده است به طوری که در برنامه موبایل نیز آیکنی برای لینک های عمومی موجود می باشد.

Mobile Version

شما می توانید از طریق لینک زیر برنامه Dropbox را به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۱۷.۱۲ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir


Comments are closed.