۴ افزونه فوق العاده Pinterest برای مرورگرها

4 افزونه فوق العاده Pinterest برای مرورگرها

Pinterest یکی از بهترین ابزارهای اشتراک گذاری است که با استفاده از آن می توانید تصاویر و وب سایت خودتان را به اشتراک بگذارید. در اینجا در مورد افزونه های Pinterest برای مرورگرهای فایرفاکس و کروم بحث می کنیم و قصد داریم شما را با ۴ تا از بهترین افزونه های Pinterest آشنا کنیم.

با استفاده از افزونه های پینترست دیگر شما نیازی به مراجعه به سایت Pinterest ندارید و می توانید به راحتی و چند کلیک تصاویر را در حساب Pinterest خود به اشتراک بگذارید. تمام این افزونه ها رایگان هستند و شما می توانید آنها را بر روی مرورگر کروم و فایرفاکس نصب کنید.

۱. دکمه Pin It:

دکمه Pin It

دکمه Pin It یک ابزار بوکمارک است که شما می توانید به صورت رایگان از سایت Pinterest آن را دریافت کنید. برای استفاده از این ابزار ابتدا به این صفحه https://pinterest.com/about/goodies بروید و دکمه Pin It را به نوار ابزار مرورگر خود درگ کنید. حالا شما می توانید هر سایت و تصویری را در Pinterest و فقط با یک کلیک به اشتراک بگذارید.

۲. کلید میانبر برای مرورگر کروم:

کلید میانبر برای مرورگر کروم

افزونه Pinterest Keyboard Shortcut قابل نصب بر روی مرورگر کروم است و یکی از سریعترین راههای اشتراک گذاری تصاویر می باشد. بعد از نصب افزونه شما می توانید با استفاده از کلید ترکیبی Ctrl+Alt+P تصاویر و لینک های خود را به اشتراک بگذارید.

۳. افزونه Pinterest Right-Click برای فایرفاکس:

Pinterest Right-Click

Pinterest Right-Click یکی دیگر از افزونه های پینترست است که تا این تاریخ فقط برای مرورگر فایرفاکس منتشر شده است. این افزونه به شما اجازه می دهد تا پین های خود را از طریق منوی راست کلیک به راحتی به اشتراک بگذارید. بعد از نصب افزونه بر روی مرورگر فایرفاکس، گزینه جدیدی به نام Pin to Pinterest به منوی راست کلیک اضافه خواهد شد.

۴. افزونه Pingraphy برای فایرفاکس و کروم:

Pingraphy

افزونه Pingraphy شبیه دکمه Pin It عمل می کند اما با یک تفاوت. Pingraphy به شما اجازه می دهد تا پین های خود را زمانبندی کنید تا در آینده آنها را به اشتراک بگذارید. برای استفاده از این App ابتدا باید یک اکانت در سایت Pingraphy بسازید سپس پین های خود را زمانبندی کنید.

در اینجا ما ۴ روش معمولی برای اشتراک گذاری تصاویر در Pinterest را معرفی کردیم. اگر شما از روش دیگری برای اشتراک گذاری پین های خود استفاده می کنید لطفا آنها را از طریق بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.

مطالب مرتبط:

چگونه صفحات فیس بوک را همانند Pinterest اجرا کنیم؟


Comments are closed.