استفاده آفلاین از Windows Defender

همانطور که می دانید Windows Defender به عنوان یکی از نرم افزارهای امنیتی بسیار قوی مایکروسافت شناخته شده است که به صورت پیش فرض بر روی ویندوز ۷ و ویندوز ۸ فعال است. البته در ویندوز ۸ ویژگی های آنتی ویروس Microsoft Security Essentials به ویندوز دیفندر اضافه شده است که با استفاده از آن می توانید از کامپیوتر خود در برابر ویروس ها و بدافزارها محافظت کنید. اما آیا می دانستید که نسخه آفلاین ویندوز دیفندر نیز وجود دارد؟

مایکروسافت نسخه آفلاین Windows Defender را نیز منتشر کرده است که شما می توانید از آن استفاده کنید. برای استفاده از ویندوز دیفندر آفلاین ابتدا از طریق لینک زیر نسخه ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی آن را دانلود کنید:

Download Windows Defender Offline

سپس بر روی CD یا DVD آن را رایت کنید. همچنین شما می توانید از درایوهای USB برای این کار استفاده کنید. در آخر از طریق رسانه ای که از ویندوز دیفندر آفلاین تهیه کرده اید کامپیوتر را Restart کرده و کامپیوتر خود را اسکن کنید.

Windows Defender Offline

برای اطمینان پیدا کردن از اینکه CD ,DVD یا درایو USB که بر روی آن Windows Defender آفلاین را نصب می کنید به خوبی ویروس ها را شناسایی کرده و از بین می برد، توصیه می شود تا از طریق یک کامپیوتری که ویروسی نشده است عملیات تهیه و ساخت دیسک را انجام دهید.

توجه داشته باشید که اگر شما از آنتی ویروس Microsoft Security Essentials استفاده می کنید و یا ویندوز دیفندر بر روی کامپیوتر شما فعال است نیازی به استفاده از نسخه آفلاین ویندوز دیفندر ندارید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. چه طوری Windows Defenderرادرویندوز۸ فعال کنیم ممنون