چگونه تصویر پس زمینه Start Screen را تغییر دهیم؟

بیشتر کاربران ترجیح می دهند تا تصویر مورد نظر خود را به عنوان بکگراند Start Screen در نظر بگیرند اما به صورت پیش فرض امکان انجام این کار نیست و شما فقط می توانید از یکسری طرح پیش فرض استفاده کنید. بکگراندهای پیش فرض صفحه شروع در فایل imageres.dll و در پوشه System32 قرار دارند که باید آن را ویرایش کرده و تصویر مورد نظر خود را در آن Set کنید. اما به دلیل اینکه همه کاربران ویندوز ۸ قادر نیستند تا این فایل را ویرایش کنند تصمیم گرفتیم تا یک برنامه رایگان برای انجام این کار را به شما معرفی کنیم.

Windows 8 Modern UI Start Screen Changer نام برنامه رایگانی است که به شما اجازه می دهد تا تصویر مورد نظر خود را به عنوان بکگراند Start Screen قرار دهید. این ابزار هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و فعلا قادر نیست تا به صورت خودکار جایگزین فایل imageres.dll شود. تغییرات در یک فایل و در مسیر C:\Windows\SysWOW64 قرار می گیرد که شما باید آن را به صورت دستی در پوشه System32 کپی کرده و جایگزین فایل قبلی کنید.

چگونه تصویر پس زمینه Start Screen را تغییر دهیم؟

همچنین این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا یک نسخه پشتیبان از فایل imageres.dll تهیه کنید تا در صورت لزوم بتوانید تنظیمات پیش فرض را بازیابی کنید. شما می توانید این برنامه فوق العاده را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۱.۲۴ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.