حذف تمام برنامه ها در ویندوز فقط با یک کلیک

حذف تمام برنامه ها در ویندوز فقط با یک کلیک

معمولا کاربران برای حذف برنامه های نصب شده بر روی ویندوز از طریق کنترل پنل اقدام می کنند. ممکن است برخی نیز از برنامه های کمکی برای انجام این کار استفاده کنند. اما هر دو این روش ها نسبت به روشی که قصد داریم در این پست به شما معرفی کنیم وقت گیر خواهند بود.

Menu Uninstaller Ultra نام نرم افزار رایگانی است که به شما اجازه می دهد خیلی سریع و فقط با یک کلیک برنامه های نصب شده بر روی ویندوز را حذف کنید. استفاده از این برنامه یکی از سریع ترین روش های حذف برنامه ها می باشد. نحوه استفاده از این نرم افزار فوق العاده راحت است. ابتدا اپلیکیشن Menu Uninstaller Ultra را از طریق لینک انتهای مطلب دانلود کرده و بر روی کامپیوتر نصب کنید. بعد از نصب برنامه گزینه Uninstall به منوی راست کلیک اضافه خواهد شد.

Menu Uninstaller Ultra

برای حذف برنامه ها کافی است بر روی میانبر برنامه مورد نظر خود راست کلیک کرده و گزینه Uninstall را انتخاب کنید. ما این نرم افزار را بر روی ویندوز ۷ و ویندوز ویستا تست کرده ایم و بدون مشکل کار کرده است. همچنین این برنامه با ویندوز XP نیز سازگار است. شما می توانید نرم افزار Menu Uninstaller Ultra را به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۱.۸۵ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Responses

  1. بسیار عالی بود. / البته تو ویندوز هشت این امکان تو خود ویندوز هست.

  2. واقعا برنامه خوبیه کاربردم داره مخصوصا واسه ما که تنبلیم.

  3. سلام
    بسیار عالی بود.