معرفی ۵ بازی جذاب برای ویندوز ۸

فروشگاه ویندوز بازی های متنوعی را برای دانلود در اختیار کاربران ویندوز ۸ قرار داده است که شما می توانید آنها را دانلود و نصب کنید. در اینجا ۵ بازی جذاب و رایگان را به شما معرفی می کنیم که البته برخی از آنها برایتان آشناست.

Pinball FX2:

Pinball FX2

Pinball FX2 بازی می باشد که با ظاهر فیزیکی بسیار عالی نسبت به نسخه های قبلی آن ارائه شده است. از ویژگی های جدید و کلی آن می توان به میزی با طراحی گرافیکی جدید, افکت های صوتی مهیج, انیمیشن های جالب و … اشاره نمود.

هم اکنون نسخه رایگان این بازی با ویژگی های فوق برای کاربران ویندوز ۸ قابل دسترس است. لازم به ذکر است کاربرانی با دسترسی نامحدود به App های ویندوز ۸ می توانند میزهای متفاوتی را برای بازی به صورت جداگانه نیز دانلود کنند.

Fruit Ninja:

Fruit Ninja

بازی Fruit Ninja یکی دیگر از بازی های پرطرفدار می باشد که هم اکنون با برخی تغییرات در دسترسی کاربران ویندوز ۸ می باشد. این بازی در حین سادگی بسیار مهیج نیز می باشد به طوری که با صفحه ای روبه رو می شوید که میوه ها بر روی هوا پرتاب می شوند و شما باید میوه ها را بدون برخورد به بمب های موجود در سر راه به تکه هایی تقسیم کنید. با هر بار برخورد به بمب های موجود در مسیر بازی با سرعت بیشتری تمام شده و شانس برنده شدن شما کم می شود.
لازم به ذکر است نسخه لمسی این بازی نیز موجود می باشد. شما هم اکنون می توانید این بازی را از فروشگاه ویندوز دریافت کنید.

Cut the Rope:

Cut the Rope

Cut the Rope یکی دیگر از بازی های بسیار جذابی است که افراد زیادی را معتاد خود کرده است. طرح اولیه آن در سال ۲۰۱۱ برنده جایزه Apple Design شده است و توسط طراحی روسی توسعه یافته است (ZeptoLab).

این بازی دارای مراحل بسیاری است که هرکدام دارای ابزار و طراحی متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند. شما می توانید با برش صحیح طناب های متصل بهم با استفاده از یک هیولای کوچیک دوست داشتنی مرحله ها را پیش ببرید. شما هم اکنون می توانید این بازی را برای ویندوز ۸ از اینجا دریافت کنید.

Free Flow:

Free Flow

Free Flow یک بازی پازل ساده برای تقویت ذهن است که دارای ۳۰۰ مرحله مختلف می باشد. همچنین شما می توانید این بازی را در بردهای با اندازه مختلف اجرا کنید. نحوه اجرای این بازی بدین صورت است که شما باید دایره های همرنگ را توسط لوله و درگ کردن خطوط بهم متصل کنید و یک جریان را به وجود آورید. توجه داشته باشید که نباید مسیرهای اتصال رنگ های مختلف با هم برخورد داشته باشند. این بازی دارای رابط کاربری زیبایی است که از انیمیشن ها، گرافیک های وکتور و افکت های صوتی جالبی تشکیل شده است. شما می توانید این بازی را از طریق فروشگاه ویندوز دانلود کنید.

Bubble Birds:

Bubble Birds

آخرین بازی که معرفی خواهیم کرد Bubble Birds می باشد که نحوه بازی در آن به گونه ای است که باید ۳ و یا تعداد بیشتری از این پرنده های کارتونی را در کنار یکدیگر قرار داده تا با حذف آن ها بازی پیش رود. همچنین سکه های حبابی نیز به منظور سرعت بخشیدن به بازی موجود می باشد. شما هم اکنون می توانید این بازی را به منظور اجرا بر روی ویندوز ۸ از اینجا دریافت و نصب کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات با خبر شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

10 Responses

  1. عالی بود. قبلا اینارو تو گوشیم بازی کردم عالی هستن

  2. خیلی خوب بود منم چندتاشو رو گوشیم داشتم.بازم ممنون

  3. cut the rope فقط ۱ باکس اش قابل استفاده است برای باکس های بعدی باید از طریق ویندوز استور پول بپردازیم کسی راهکاری برای قفل شکستن باکس های بعدی نداره؟

  4. چگونه دانلود کنم در صفحه ای که گفتی رفتم لینگ دانلود نداره

  5. لطفا را هی برای ورود به ویندوز استور بدون استفاده از و.پـــ بگویید

  6. سلام هنوز کرک برای cut rop نیومده؟ نمیدونید ممکنه کی بیاد. ممنون

  7. من cute the rope دانلود کردم ولی فقط ۶ مرحلشو میشه رئف.بعد میگه باید برای ادامه باید این بازیو از مترو بخری.
    راهنمایی کنید.ممنون

  8. وقتی داخل استور ویندوز میشم ارور میده چه کار کنم؟با فری هم میشه وارد شد یا نه؟