نمایش تاریخ، ساعت و آب و هوا در صفحه شروع

نمایش تاریخ، ساعت و آب و هوا در صفحه شروع

بیشتر کاربران ویندوز ۸ ترجیح می دهند آیکن ساعت را به Start Screen اضافه کنند تا مجبور نباشند برای مشاهده ساعت به دسکتاپ سوئیچ کنید. در مطالب قبلی برنامه Clock Tile را معرفی کردیم که از طریق آن می توانستید یک ساعت زیبا را در صفحه شروع نمایش دهید. امروز شما را با برنامه ای آشنا می کنیم که به کمک آن می توانید علاوه بر ساعت، تاریخ و وضعیت آب و هوا را نیز در Start Screen نمایش دهید.

Grand Central نام اپلیکیشن رایگانی است که به شما اجازه می دهد تا تاریخ، ساعت و اطلاعات آب و هوا را به Start Screen اضافه کنید. بهترین ویژگی این برنامه نمایش تمام این اطلاعات فقط در یک کاشی است، در نتیجه Start Screen شما شلوغ نمی شود.

بعد از نصب اپلیکیشن شما می توانید نام شهر خود را وارد کرده و اطلاعات آب و هوا را آپدیت کنید. همچنین شما می توانید ساعت را به صورت ۱۲ ساعته یا ۲۴ ساعته تنظیم کنید.

تنظیمات برنامه

Grand Central از پردازنده های ۳۲ بیتی، ۶۴ بیتی و ARM پشتیبانی می کند. شما می توانید این برنامه را از طریق ویندوز استور دانلود و نصب کنید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر این App بر روی لینک زیر کلیک کنید:

Grand Central

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Responses

  1. خوبیش همونیه که خودتونم گفتید “بهترین ویژگی این برنامه نمایش تمام این اطلاعات فقط در یک کاشی است، در نتیجه Start Screen شما شلوغ نمی شود.”

    خیلی ممنون بابت معرفی برنامه

  2. این app بهتر از ساعت قبلی بود که معرفی کردید.