اضافه کردن یک ساعت زیبا به Start Screen

اضافه کردن یک ساعت زیبا به Start Screen

همانطور که می دانید در Start Screen آیکن ها و کاشی های برنامه های مختلف برای دسترسی سریعتر به آنها نمایش داده می شود. حتی شما می توانید درایوها، پوشه ها و صفحات وب را به Start Screen پین کنید. اما کمبود نمایش ساعت در Start Screen همیشه حس شده است چون برای مشاهده ساعت کاربر باید به دسکتاپ سوئیچ کند.

قبلا در مطلبی و در Windows 8 Consumer ما یک برنامه به نام Windows 8 Clock را به شما معرفی کردیم که به کمک آن می توانستید کاشی ساعت را به Start Screen اضافه کنید که البته یک مشکلی وجود داشت، اینکه برای استفاده از برنامه شما بایستی Visual Studio 11 Express را نصب می کردید. امروز برنامه ای را به شما معرفی می کنیم که این مشکل را برطرف کرده است.

Clock Tile

Clock Tile نام برنامه رایگانی است که به شما اجازه می دهد تا یک ساعت زیبا را در Start Screen داشته باشید. این برنامه ساعت و تاریخ را به صورت همزمان نمایش می دهد. البته هنوز امکان سفارشی کردن این برنامه وجود ندارد و شما نمی توانید برای مثال شکل ساعت را تغییر دهید. احتمالا در نسخه های بعدی این App این امکان نیز اضافه خواهد شد.

زمانی که برای اولین بار این برنامه را اجرا می کنید از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید برنامه در پس زمینه اجرا شود یا خیر؟

اجرای برنامه در پس زمینه

توجه داشته باشید که این برنامه احتیاجی به اجرا شدن در پس زمینه ندارد و شما می توانید هر دو گزینه را به دلخواه انتخاب کنید. شما می توانید برنامه Clock Tile را از طریق ویندوز استور دانلود و نصب کنید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

14 Responses

 1. مثل همیشه عالی و به روز.ممنون واقعا برنامه مناسب و کاربردی هستش

 2. آقای خیری ممنون بابت معرفی برنامه ساعت واقعا این یکی لازمه واسه وین ۸

 3. خیلی عالییی بود خیلی ممنونم ازتون.من تازه به کاربرای ویندوز ۸ اضافه شدم اگه میشه راهنماییم کنید

 4. برنامه خوبی هستش کار راه بندازه ولی همین که امکان تغییر ساعت نداره بده
  در ضمن خیلی ساده هستش و زیبایی خاصی نداره

 5. Matlabe jalebi bod
  movafagh bashid

 6. خیلی خوب بود ولی من هنوز تو رفتن به استور مشکل دارم

 7. سلام
  تو کدوم قسمت از store باید پیداش کنم؟

 8. این برنامه خیلی کاربردیه واقعا خسته کنندس که هی بری دسکتاپ تا ساعتو ببینی