ساخت میانبر Start Screen در دسکتاپ

ساخت میانبر Start Screen در دسکتاپ

همانطور که می دانید به صورت پیش فرض امکان ساخت یک میانبر برای مشاهده Start Screen وجود ندارد و شما باید با استفاده از Charms bar و یا کلید ترکیبی Win+C به صفحه شروع مراجعه کنید. اما شاید بعضی از کاربران بخواهند یک میانبر از Start Screen را در دسکتاپ داشته باشند.

Show Start نام ابزار فوق العاده ای است که به شما اجازه می دهد تا آیکن Start Screen را به دسکتاپ اضافه کنید.

آیکن Start Screen

برای مشاهده Start Screen ابتدا فایل Show Start را از لینک انتهای مطلب دانلود کنید. سپس شما می توانید با یک دابل کلیک ساده هر زمان که خواستید خیلی سریع Start Screen را مشاهده کنید. این ابزار حتی برای کاربران تبلت ها مفید خواهد بود و دیگر نیازی نیست تا برای مشاهده صفحه شروع به Charms bar مراجعه کنند.

پین کردن آیکن Start Screen به نوار وظیفه

همچنین شما می توانید برای سوئیچ سریع به Start Screen آیکن آن را به نوار وظیفه Pin کنید. برای انجام این کار بر روی فایل اجرایی راست کلیک کرده و گزینه Pin to Taskbar را انتخاب کنید. Show Start با نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی ویندوز ۸ سازگار است و شما می توانید آن را از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم از سرور سایت دانلود کنید:

حجم فایل: ۴۵۱ کیلوبایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.

مطالب مرتبط:

چگونه آیکن PC Settings را به نوار وظیفه و صفحه شروع پین کنیم؟


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. واقعا کاربردیه یاد وقتی افتادم که یه همچین آیکنی اون اوایل برای ویندوز ۷ اومد که پین میشد taskbar تا دسکتاپ رو نشون بده.