دانلود یک فایل اکسپلورر فوق العاده برای ویندوز ۸

همانطور که می دانید رابط کاربری مدرن (مترو) در ویندوز ۸ یکی از ویژگی ها و تغییرات اساسی نسبت به نسخه های قبلی ویندوز می باشد. اما طبیعتا کاربرانی هم پیدا می شوند که چندان مایل نباشند از این رابط کاربری استفاده کنند. برای این کار دلایل مختلفی هم وجود دارد که به عنوان مثال می توان به محدود بودن رابط کاربری به Start Screen، برنامه های مترو و کنترل پنل جدید یا همان PC Settings اشاره کرد. همانطور که می دانید اکثر کاربران روزانه چندین بار از ویندوز اکسپلورر برای مدیریت و مشاهده فایل های خود استفاده می کنند. اما رابط کاربری جدید ویندوز ۸ به صورت پیش فرض دارای File Explorer نیست. در اینجا یک اپلیکیشن فوق العاده را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید در رابط کاربری جدید فایل و پوشه های خود را مدیریت کنید.

کاربرانی که مایل هستند تا از یک فایل اکسپلورر در رابط کاربری جدید استفاده کنند می توانند از طریق ویندوز استور اپلیکیشن File Manager را دانلود و نصب کنند.

دانلود یک فایل اکسپلورر فوق العاده برای ویندوز 8

این اپلیکیشن فوق العاده به شما اجازه می دهد تا فایل ها و پوشه های خودتان را به راحتی در رابط کاربری مدرن (مترو) مدیریت کنید. نکته حائز اهمیت در مورد این App عدم تداخل با ویندوز اکسپلورر پیش فرض ویندوز است. یعنی شما می توانید به صورت همزمان از ویندوز اکسپلورر و اپلیکیشن File Manager استفاده کنید بدون اینکه مشکلی به وجود آید.

با استفاده از اپلیکیشن File Manager شما می توانید اسناد، تصاویر و ویدئوها را با برنامه های پیش فرض مشاهده کنید. همچنین شما می توانید فایل و پوشه ها را کپی، Move و یا حذف کنید. حتی زمانی که یک فایل یا پوشه را می خواهید Delete کنید کادر تائید Delete برای شما نمایش داده خواهد شد.

Metro UI Windows Explorer

گزینه های استانداردی مانند ساخت فولدر، تغییر نام و Select All نیز وجود دارند. ویژگی فوق العاده بعدی این اپلیکیشن، امکان تغییر برنامه پیش فرض برای باز کردن فایل های مختلف است. تقریبا تمام کارهایی که شما در ویندوز اکسپلورر می توانید انجام دهید در این اپلیکیشن نیز قابل انجام است.

اپلیکیشن File Manager در دو نسخه رایگان و کامل منتشر شده است که برای خریداری نسخه کامل آن باید ۱.۴۹ دلار پرداخت کنید. همچنین این App با پردازنده های ۳۲ بیتی، ۶۴ بیتی و ARM سازگار است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر این اپلیکیشن بر روی لینک زیر کلیک کنید:

Download File Manager


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Responses

  1. این که پولیه ای بابا