پیدا کردن سریال نامبر برنامه های نصب شده در ویندوز

MyKeyFinder

همانطور که می دانید زمانی که شما نرم افزاری را در ویندوز نصب می کنید، سریال نامبر نرم افزار در رجیستری ذخیره می شود. فرض کنید شما می خواهید یک برنامه را دوباره نصب کنید اما سریال نامبر آن را در اختیار ندارید. خب باید چه کرد؟ در اینجا به شما روشی را معرفی می کنیم تا با استفاده از آن بتوانید خیلی سریع و راحت تمام سریال نامبرهای ذخیره شده در رجیستری ویندوز را بازیابی کنید.

MyKeyFinder نام برنامه فوق العاده ای است که با استفاده از آن می توانید تمام سریال نامبرهای نرم افزارهای مختلف را از رجیستری ویندوز بازیابی کنید. مانند سریال نامبر مایکروسافت آفیس، سریال نامبر ویندوز و… .

پیدا کردن سریال نامبر برنامه های نصب شده در ویندوز

این برنامه دارای فیلتری است که سریال نامبرهای نامعتبر و یا تکراری را تشخیص می دهد و آنها را پاک می کند. همچنین شما می توانید لیست سریال نرم افزارها را در فرمت PDF ذخیره کنید. این نرم افزار در دو نسخه رایگان و کامل منتشر شده است که نسخه کامل آن حدود ۱۰ دلار است. شما می توانید از طریق لینک زیر و به صورت مستقیم نسخه رایگان MyKeyFinder را دانلود کنید:

حجم فایل: ۲.۹۷ مگابایت

دانلود: لینک مستقیم

رمز فایل: www.hinetwork.ir

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات با خبر شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. شما که گفتی دو نسخه داره یکیش رایگانه اما این رایگان نیست سریال میخواد!!!!