Quick Note: یکی از بهترین اپلیکیشن های ویندوز ۸

تقریبا بیشتر کاربران حرفه ای ویندوز از برنامه های مدیریت یادداشت استفاده می کنند. به عنوان مثال برنامه Sticky Notes در ویندوز ۷ و ویندوز ۸ یکی از ابزارهای مناسب برای تهیه یادداشت می باشد. اما با معرفی Start Screen در ویندوز ۸، کاربران تبلت ها شاید به دنبال یک App مناسب برای تهیه و مدیریت یادداشت های خود باشند.

Quick Note یکی دیگر از اپلیکیشن های کاربردی ویندوز ۸ محسوب می شود که روشی مناسب و کارآمد برای تهیه یادداشت ها و مدیریت آنها است. شما می توانید با استفاده از کاشی New Note در قسمت بالا سمت چپ یک یادداشت جدید ایجاد کنید. همچنین یادداشت ها قابلیت ویرایش، حذف و یا پین شدن به Start Screen را دارند که برای دسترسی به این گزینه های کافی است بر روی اپلیکیشن راست کلیک کنید.

Quick Note

همان طور که در شکل زیر می بینید در Quick Note امکان بازیابی یادداشت های حذف شده از سطل آشغال موجود در قسمت نوار ابزار این برنامه وجود دارد.

امکان بازیابی یادداشت های حذف شده

با استفاده از ویژگی snap این ابزار می توانید به راحتی تمام یادداشت هایتان را بدون ترک صفحه موجود مشاهده و مدیریت کنید. لازم به ذکر است امکان به اشتراک گذاشتن یادداشت ها نیز از طریق Quick Note وجود دارد. اپلیکیشن Quick Note با پردازنده های ۳۲ بیتی، ۶۴ بیتی و ARM سازگار است و شما می توانید هم اکنون این App را به صورت رایگان از فروشگاه ویندوز دانلود کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر این اپلیکیشن اینجا کلیک کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.

مطالب مرتبط:

ترفندهای Sticky Notes در ویندوز ۷


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. سلام
    چرا ویندوز من هیچ میل را بازنمی کند وبه فروشگاه هم دسترسی ندارم آیا ویندوز را دوباره نصب کنم فرقی می کند ممنون