Sync موزیک های iTunes بر روی گوشی اندروید

همانطور که می دانید انتقال فایل های صوتی iTunes به iPad ,iPhone و یا iPod لمسی بسیار ساده می باشد ولی انجام همین کار برای گوشی های اندروید کمی دشوارتر می شود. اگر شما نیز جزء آن دسته افرادی هستید که اخیرا از آیفون خود به اندروید روی آورده اید و می خواهید موزیک های خود را از iTunes تان به اندروید منتقل کنید ابزار iSyncr Lite می تواند برایتان مفید واقع شود.

شما با استفاده از این ابزار رایگان می توانید به راحتی و با سرعت زیادی اطلاعاتتان را از طریق USB و یا WiFi به گوشی اندروید خود منتقل کنید.

Sync موزیک های iTunes بر روی گوشی اندروید

در واقع این app از دو بخش تشکیل شده است به گونه ای که یک قسمت از آن باید بر روی گوشی شما و قسمت دیگری از آن بر روی کامپیوترتان نصب شود. بعد از دریافت برنامه از لینک انتهای مطلب و نصب آن بر روی ابزار مورد نظر خود با پیغامی مبنی بر دانلود app بر روی کامپیوترتان نیز روبه رو می شوید که با اتمام نصب آن بر روی کامپیوتر، عملیات اتصال ابزار مورد نظر به کامپیوتر از طریق USB و یا WiFi آغاز می گردد.

iSyncr Lite

اکنون تنها کافی است app را اجرا کرده و آلبوم آهنگ هایتان را به منظور انتقال به حافظه اصلی و یا جانبی گوشی اندروید خود انتخاب کنید.

Sync موزیک های iTunes بر روی گوشی اندروید

توجه داشته باشید که این app آهنگ های پیش فرض و حفاظت شده در برابر کپی را انتقال نمی دهد. لازم به ذکر است با اینکه ابزار معرفی شده رایگان می باشد ولی در هر بار انتقال به اصطلاح یک آلبوم را منتقل می کند و شما می توانید برای انتقال کل فایل های صوتی تان به صورت یکجا نسخه کامل تر آن را از فروشگاه گوگل خریداری کنید.

دانلود: iSyncr Lite

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. با سلام / برنامه خیلی خوبی بود / تشکر