انتقال فایل بین سرویس های ابری مختلف

انتقال فایل بین سرویس های ابری مختلف

بعضی از کاربران اکانت های مختلفی در سرویس های ابری مانند گوگل درایو و دراپ باکس دارند. مهمترین مساله ای که برای این کاربران پیش می آید جا به جایی و انتقال فایل های خود از یک سرویس ابری به یک سرویس ابری دیگر است تا مجبور نباشند چندین بار فایل های خود را آپلود کنند.

Backup Box یک سرویس وب رایگان است که به شما اجازه می دهد تا فایل های خود را از یک سرویس ابری به دیگری خیلی راحت و سریع انتقال دهید. همچنین Backup Box به شما اجازه می دهد تا فایل های خود را از طریق FTP ،SFTP و MySQL سرور انتقال دهید.

این App آنلاین از سرویس های ابری گوگل درایو، اسکای درایو، دراپ باکس، SugarSync ،AmazonS3 و Box پشتیبانی می کند. همچنین شما با استفاده از این سرویس وب می توانید از وردپرس، جوملا، Drupal و دیتابیس ها به راحتی نسخه پشتیبان تهیه کنید. استفاده از این سرویس وب بسیار راحت است و شما فقط باید یک اکانت در سایت Backup Box بسازید. همانطور که گفتیم استفاده از این سرویس وب رایگان است و ثبت نام در آن حدود ۲۰ ثانیه بیشتر طول نمی کشد.

بعد از ثبت نام به اکانت خود لاگین کنید. در مرحله اول از شما خواسته می شود تا سرویس ابری مورد نظر خود را انتخاب کنید. با کلیک بر روی دکمه Click to Connect سرویس های ابری مبدا و مقصد را مشخص کنید.

Click to Connect

سپس لیست تمام سرویس های ابری به شما نمایش داده می شود که شما باید سرویس های مورد استفاده خود را انتخاب کنید.

لیست سرویس های ابری

در آخر شما باید با مشخصات اکانت سرویس ابری خود (مانند دراپ باکس) لاگین کرده و فایل های خود را انتقال دهید.

انتقال فایل ها از دراپ باکس به گوگل درایو

البته این تمام امکانات Backup Box نیست. شما با اکانت رایگان سایت می توانید کارهای ابتدایی مانند انتقال فایل را انجام دهید اما اگر می خواهید از ویژگی ها و امکانات بیشتری مانند زمانبندی استفاده کنید باید هزینه ای را به سایت پرداخت کنید. برای ساخت اکانت در Backup Box بر روی لینک زیر کلیک کنید:

Backup Box

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.

مطالب مرتبط:

امنیت اکانت Dropbox خود را افزایش دهید

اطلاعات تان را با حساب Dropbox برای همه به اشتراک بگذارید

تهیه نسخه پشتیبان کامل از حساب Dropbox


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. من از گوگل درایو و dropbox استفاده می کنم.
    واقعا عالی بود