اپلیکیشن جستجوی گوگل برای ویندوز ۸

با اینکه فقط یک روز دیگر تا انتشار نسخه نهایی ویندوز ۸ باقی مانده است اما اپلیکیشن های فراوانی به فروشگاه ویندوز اضافه شده اند. امروز هم اپلیکیشن جستجوی گوگل برای ویندوز ۸ منتشر شد که شما می توانید آن را از طریق ویندوز استور دانلود کنید.

با نصب برنامه Google Search شما می توانید خیلی راحت در وب جستجو کنید و سایت های دلخواه خود را مشاهده کنید. رابط کاربری این App کاملا شبیه وب است.

اپلیکیشن جستجوی گوگل برای ویندوز 8

نتایج جستجو کاملا شبیه وب نمایش داده می شود و حتی پیش نمایش صفحات هم قابل مشاهده است. همچنین اگر بر روی نتایج جستجو کلیک کنید صفحه وب مربوطه در خود اپلیکیشن باز شده و دیگر شما نیازی به استفاده از مرورگر جداگانه ای ندارید.

نتایج جستجوی گوگل

از ویژگی های برنامه Google Search می توان به موارد زیر اشاره کرد:

# امکان استفاده از ویژگی Voice Search در این اپلیکیشن وجود دارد و شما می توانید از طریق یک میکروفون هر سوالی دارید از گوگل بپرسید.

# امکان جستجوی تصاویر در بخش Image گوگل نیز وجود دارد که شما می توانید از آن برای جستجوی تصاویر مورد نظر خود استفاده کنید.

# با استفاده از ویژگی Google Instant شما می توانید نتایج جستجو را حین تایپ کردن مشاهده کنید.

اپلیکیشن Google Search از بیشتر زبان ها به ویژه فارسی پشتیبانی می کند و با پردازنده های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی سازگار است. برای مشاهده جزئیات بیشتر این اپلیکیشن اینجا کلیک کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. نحوه دسترسی فروشگاه استور برای ایران که تحریم هستیم چه گونه هست خواهش می کنم مفصل توضیح دهید ممنون