تغییر خودکار پس زمینه صفحه قفل در ویندوز ۸

در مطالب قبلی سعی کردیم با معرفی اپلیکیشن های مناسبی نحوه سفارشی کردن صفحه قفل یا همان Lock Screen را به شما آموزش دهیم. برای مثال شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن LockPic و یا Bing My Lock Screen صفحه قفل را سفارشی کرده و پس زمینه آن را تغییر دهید. همچنین شما می توانید از اینجا نحوه عکس گرفتن از صفحه قفل را یاد بگیرید. در اینجا قصد داریم شما را با یکی دیگر از اپلیکیشن های مخصوص صفحه قفل آشنا کنیم.

IM Lock Screen Slide Show نام اپلیکیشنی است که با استفاده از آن هر ۱۵ دقیقه یکبار و به صورت خودکار تصویر پس زمینه صفحه قفل تغییر می کند. البته این App رایگان نیست و باید بابت آن ۱.۴۹ دلار پرداخت کنید.

تغییر خودکار پس زمینه صفحه قفل در ویندوز 8

نسخه فعلی این اپلیکیشن خیلی قابل انعطاف است. برای مثال فقط تصاویر موجود در Picture library را نمایش می دهد و امکان مشخص کردن مسیر دلخواه وجود ندارد. در نتیجه اگر شما می خواهید تصاویر مورد نظرتان در صفحه قفل نمایش داده شوند باید آنها را در Picture library کپی کنید. همچنین شما نمی توانید مقدار تایمر این App را تغییر دهید و فقط هر ۱۵ دقیقه تصویر پس زمینه تغییر خواهد کرد.

IM Lock Screen Slide Show

این اپلیکیشن با پردازنده های ۳۲ بیتی، ۶۴ بیتی و ARM سازگار است. البته نسخه Trial این App ممکن است بر روی ویندوز ۸ ۳۲ بیتی به خوبی کار نکند اما بر روی ویندوز ۸ پرو بدون هیچ مشکلی کار می کند. پیشنهاد می کنیم قبل از خرید این اپلیکیشن از نسخه آزمایشی آن استفاده کنید و کمی صبر کنید تا نسخه بهتری از این اپلیکیشن منتشر شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر این App اینجا کلیک کنید.

شما می توانید با عضویت در خبرنامه سایت و همچنین صفحه رسمی “های نتورک” در فیس بوک از تازه ترین خبرهای دنیای فناوری اطلاعات مطلع شوید.


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. سلام.من برنامه ی dap 10 رو روی ویندوز ۸ نصب کردم.میخوام پاکش کنم ارور میده.لطفا کمکم کنید.

    could not open INSTAL>LOG files